Povezane vesti

Poslanici raspravljali o novim ministarstvima, novi predsednik gotovo neprimetan

Poslanici raspravljali o novim ministarstvima, novi predsednik gotovo neprimetan

N1 Info 24.10.2020
Hitno, odmah po konstituisanju parlamenta, poslanici su upisali radnu subotu u svojevrsnoj trci s vremenom oko formiranja nove Vlade. Raspravljalo se o širenju izvršne vlasti za još tri ministarstva, o porodici i demografiji, ljudskim, manjinskim… »
Skupština završila rad, o izboru vlade u sredu?

Skupština završila rad, o izboru vlade u sredu?

Dnevnik 24.10.2020
BEOGRAD: Sledeće nedelje poslanike očekuje najvažnija stvar, a to je izbor Vlade Srbije i ta sednica trebalo bi da bude održana u sredu, rekao je danas predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić, na sednici na kojoj je završena načelna rasprava o… »
Sutra će biti poznata imena ministara, kakav je stav poslanika o novim resorima

Sutra će biti poznata imena ministara, kakav je stav poslanika o novim resorima

RTS 24.10.2020
Nova Vlada imaće tri nova ministarstva predviđeno je Predlogom zakona o ministarstvima koji je na poslaničkoj raspravi. Novi resori su - za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog, za brigu o porodici i demografiju i za brigu o selu. Glasanje je… »
Dačić: Nije u mojoj prirodi da budem protokolarni predsednik

Dačić: Nije u mojoj prirodi da budem protokolarni predsednik

Pravda 24.10.2020
Izbor na mesto predsednika parlamenta je rezultat viđenja predsednika Aleksandra Vučija neke moje uloge kao šefa druge partije po snazi, a ljudi moraju da shvate da funkcija ne čini čoveka, nego čovek čini tu funkciju, izjavio je danas novi… »
Dačić: Nije u mojoj prirodi da budem protokolarni predsednik

Dačić: Nije u mojoj prirodi da budem protokolarni predsednik

Blic 24.10.2020
Izbor na mesto predsednika parlamenta je rezultat viđenja predsednika Aleksandra Vučića neke moje uloge kao šefa druge partije po snazi, a ljudi moraju da shvate da funkcija ne čini čoveka, nego čovek čini tu funkciju, izjavio je danas novi… »
Dačić: Nisam željan izvršne vlasti

Dačić: Nisam željan izvršne vlasti

N1 Info 24.10.2020
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić kazao je da je u svojoj političkoj karijeri obavljao više ministarskih funkcija, kao i da je po dužini mandata ministra spoljnih poslova na četvrtom mestu u istoriji Srbije, zbog čega navodi da "nije željan… »
Dačić: Nisam željan izvršne vlasti

Dačić: Nisam željan izvršne vlasti

Nova 24.10.2020
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić kazao je da je u svojoj političkoj karijeri obavljao više ministarskih funkcija, kao i da je po dužini mandata ministra spoljnih poslova na četvrtom mestu u istoriji Srbije, zbog čega navodi da "nije željan… »

Vesti dana »