Povezane vesti
Dveri: Sud potvrdio, Informer mora da plati Obradoviću 100.000 dinara
N1 Info 24.10.2020
Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je presudu Višeg suda u Beogradu od 5. juna ove godine, kojom je vlasniku dnevnog lista Informer naloženo da zbog povrede časti i ugleda lideru Dveri Bošku Obradoviću isplati 100.000 dinara za povredu časti i ugleda… »
Informer kažnjen jer je Boška Obradovića nazvao fašistom
Danas 24.10.2020
Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je presudu Višeg suda u Beogradu od 5. juna ove godine kojom je vlasniku dnevnog lista „Informer“ – „Insajder timu DOO“ iz Beograda naloženo da zbog povrede časti i ugleda Bošku Obradoviću isplati 100.000 dinara zbog… »
Dveri: Informer kažnjen jer je Obradovića nazvao fašistom
Nova 24.10.2020
Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je presudu Višeg suda u Beogradu od 5. juna ove godine, kojom je vlasniku dnevnog lista Informer ;naloženo da zbog povrede časti i ugleda lideru "Dveri" Bošku Obradoviću isplati 100.000 dinara za povredu časti i ugleda… »
Vesti dana »
Švajcarska zatvorila četvrtfinalni krug Svetskog prvensta: Kolumbija srušena sa penala
Euronews pre 2 satajoš 6 povezanih
Evroposlanici: U EU ima mesta za građane Srbije, ali ne i za Vučićev autokratski režim
Danas pre 7 satijoš 2 povezane






