Povezane vesti

Lazanski otkriva: Ko ima veće šanse za pobedu - Azerbejdžan ili Jermenija? (video)

Lazanski otkriva: Ko ima veće šanse za pobedu - Azerbejdžan ili Jermenija? (video)

Pravda 24.10.2020
Ambasador Srbije u Rusiji Miroslav Lazanski objasnio je da je otvaranje kancelarije ruskog Ministarstva odbrane u našoj zemlji deo vojno – tehničke saradnje. - Mi imamo krupne borbene sisteme sovjetskog i ruskog porekla i naravno da se postavila… »
Lazanski otkriva: Ko ima veće šanse za pobedu - Azerbejdžan ili Jermenija?

Lazanski otkriva: Ko ima veće šanse za pobedu - Azerbejdžan ili Jermenija?

Večernje novosti 24.10.2020
AMBASADOR Srbije u Rusiji Miroslav Lazanski objasnio je da je otvaranje kancelarije ruskog Ministarstva odbrane u našoj zemlji deo vojno – tehničke saradnje. - Mi imamo krupne borbene sisteme sovjetskog i ruskog porekla i naravno da se postavila… »
Lazanski otkriva ko ima veću šansu! Da li iz krvavog sukoba kao pobednik izlazi Jermenija ili Azerbejdžan? (video)

Lazanski otkriva ko ima veću šansu! Da li iz krvavog sukoba kao pobednik izlazi Jermenija ili Azerbejdžan? (video)

Srbija danas 24.10.2020
Miroslav Lazanski, ambasador Srbije u Moskvi objasnio je da je otvaranje kancelarije ruskog Ministarstva odbrane u našoj zemlji deo vojno - tehničke saradnje. - Mi imamo krupne borbene sisteme sovjetskog i ruskog porekla i naravno da se postavila… »

Vesti dana »