Povezane vesti

Žestoke prozivke: Lidija Vukićević brutalno izvređana na društvenim mrežama! (FOTO)

Žestoke prozivke: Lidija Vukićević brutalno izvređana na društvenim mrežama! (FOTO)

Vesti online 24.10.2020
Glumica Lidija Vukićević već duže vreme je u žiži domaće javnosti . I dok je jedni hvale na sva usta i dive se njenom izgledu i energiji u 58. godini, drugi pak nisu oduševljeni njenim prilično provokativnim i oskudnim izdanjima. Lidijine nove… »
Poslednji put je bila kod frizera pre 15 godina! Sada ima kosu koja je duža od nje, a na ulici se svi okreću za njom i ne…

Poslednji put je bila kod frizera pre 15 godina! Sada ima kosu koja je duža od nje, a na ulici se svi okreću za njom i ne…

Kurir 24.10.2020
Stefani Klasen iz Nemačke, se nije šišala petnaest godina, sada ima kosu koja je samo dva centimetra duža od nje. Naime, ona je izjavila rekla je da je dugu kosu uvek povezivala sa lepotom. "Čim sam postala punoletna, odlučila sam da prestanem da je… »
Lidijin izgled stalno hvale, a ovaj put je na meti žešćih kritika: Zašto žena od 60 godina mora to da nosi?! Bez stila…

Lidijin izgled stalno hvale, a ovaj put je na meti žešćih kritika: Zašto žena od 60 godina mora to da nosi?! Bez stila…

Kurir 24.10.2020
Lidija Vukićević često objavljuje svoje fotografije na društvenim mrežama zbog kojih dobila veliki broj pohvala na račun izgleda u šestoj deceniji, ali se sada našla i na meti kritika. Naime, na Tviteru su se našla nimalo pozitivni komentari na… »
"Samo debele žene govore da sam premršava! Blokiraću ih" Srpsku pevačicu napali, ona zapretila

"Samo debele žene govore da sam premršava! Blokiraću ih" Srpsku pevačicu napali, ona zapretila

Blic 24.10.2020
Pevačica Katarina Živković, koja je oslabila desetak kilograma, našla se na meti kritika zbog izgleda, te je i zbog toga na društvenim mrežama blokirala osobe koje su joj uputile negativne komentare. "Ne potresam se zbog tih komentara jer svako ima… »

Vesti dana »