Povezane vesti

Donald Tramp: Glasao sam za momka po imenu Tramp

Donald Tramp: Glasao sam za momka po imenu Tramp

Glas Amerike 24.10.2020
Donald Tramp, aktuelni američki predsednik i republikanski kandidat na predsedničkim izborima koji se održavaju 3. novembra, prevremeno je glasao. “Upravo sam glasao. To je velika čast”, napisao je Tramp na društvenoj mreži Tviter. Na novinarsko… »
Bahato: Bajden potrošio više od pola milijardi dolara na reklame

Bahato: Bajden potrošio više od pola milijardi dolara na reklame

Vesti online 24.10.2020
Kandidat demokrata na predsedničkim izborima u SAD, Džo Bajden potrošio je više novca na reklamiranje na televiziji i digitalnim platformama nego bilo koji kandidat u istoriji, piše Hil. Nedelju dana pre izbora, Bajdenov račun za reklamiranje… »
Bajden obara rekorde: U istoriji izbora u SAD nije potrošena ovolika suma na kampanju

Bajden obara rekorde: U istoriji izbora u SAD nije potrošena ovolika suma na kampanju

Večernje novosti 24.10.2020
BIVŠI američki potpredsednik Džo Bajden potrošio je za televizijsko i elektronsko oglašavanje tokom aktuelne izborne kampanje više od bilo kog drugog predsedničkog kandidata u američkoj istoriji. Bajdenova kampanja za novembarske predsedničke… »
Trump glasao na Floridi, Biden ide u Pennsylvaniju

Trump glasao na Floridi, Biden ide u Pennsylvaniju

Al Jazeera 24.10.2020
Deset dana prije izbora već je glasalo 53,5 miliona Amerikanaca, što bi mogao biti najveći odaziv u više od stotinu godina. Američki predsjednik Donald Trump glasao je u subotu na Floridi, iskoristivši mogućnost ranijeg glasanja na predsjedničkim… »
Tramp na Floridi: Glasao sam tipa koji se zove Tramp! Ovo je bila velika čast! (video)

Tramp na Floridi: Glasao sam tipa koji se zove Tramp! Ovo je bila velika čast! (video)

Kurir 24.10.2020
Predsednik SAD Donald Tramp glasao je na Floridi, pre vremena na izborima za predsednika Amerike. "Upravo sam glasao! Velika čast", napisao je Tramp na Tviteru. Predsednik je novinarima rekao da je "glasao za nekog tipa koji se zove Tramp" posle čega su… »
Tramp: Glasao sam na izborima za tipa koji se zove Tramp

Tramp: Glasao sam na izborima za tipa koji se zove Tramp

RTS 24.10.2020
Američki predsednik Donald Tramp glasao je na predsedničkim izborima na biračkom mestu na Floridi. Do sada je jednom od dvojice kandidata svoj glas dalo više od 50 miliona Amerikanaca. Donald Tramp je na Tviteru napisao da je glasao na izborima i da… »
Glasao sam za momka koji se zove Tramp (VIDEO)

Glasao sam za momka koji se zove Tramp (VIDEO)

Vesti online 24.10.2020
Predsednik SAD Donald Tramp glasao je na izborima za predsednika SAD. – Upravo sam glasao! Velika čast – napisao je Tramp na društvenim mrežama. JUST VOTED. A great honor! — Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 24, 2020 – Glasao sam za… »
Tramp glasao unapred na predsedničkim izborima

Tramp glasao unapred na predsedničkim izborima

Danas 24.10.2020
Američki predsednik Donald Tramp danas je glasao na predsedničkim izborima u SAD, iskoristivši mogućnost glasanja unapred. „Glasao sam za tipa koji se zove Tramp“, rekao je predsednik SAD novinarima po izlasku sa biračkog mesta. Naveo je da je… »
Predsednik SAD glasao unapred: Glasao sam za tipa koji se zove Tramp

Predsednik SAD glasao unapred: Glasao sam za tipa koji se zove Tramp

N1 Info 24.10.2020
Američki predsednik Donald Tramp je glasao na predsedničkim izborima u SAD, iskoristivši mogućnost glasanja unapred. "Glasao sam za tipa koji se zove Tramp", rekao je predsednik SAD novinarima po izlasku sa biračkog mesta. Naveo je da je glasanje… »
Bajden potrošio najviše para na reklame u istoriji

Bajden potrošio najviše para na reklame u istoriji

Nova 24.10.2020
Kandidat demokrata na predsedničkim izborima u SAD, Džo Bajden potrošio je više novca na reklamiranje na televiziji i digitalnim platformama nego bilo koji kandidat u istoriji, piše Hil. Nedelju dana pre izbora, Bajdenov račun za reklamiranje… »
Tramp glasao i odmah se pohvalio na Tviteru

Tramp glasao i odmah se pohvalio na Tviteru

Nova 24.10.2020
Američki predsednik Donald Tramp glasao je danas na izborima za predsednika Sjedinjenih Država. Tramp je glasao ranije, što je i bilo najavljeno u Vest Palm Biču, na Floridi gde ima imanje Mar-a-Lago. JUST VOTED. A great honor! — Donald J. Trump… »

Vesti dana »

Hvala Luki Joviću što se ponovo nismo obrukali

Hvala Luki Joviću što se ponovo nismo obrukali

Nova pre 41 minutajoš 135 povezanih
U požaru fabrike boja i lakova u Šidu stradao radnik

U požaru fabrike boja i lakova u Šidu stradao radnik

Vreme pre 46 minutajoš 54 povezane
Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 5 satijoš 30 povezanih