Povezane vesti

Zvezda posle Hofenhajma, svi misle isto – zaslužili smo više

Zvezda posle Hofenhajma, svi misle isto – zaslužili smo više

Politika 24.10.2020
Sitnice su učinile da prevagne na njihovu stranu, kaže trener Dejan Stanković. – Miloš Degenek: Bili smo opasni, imali smo mnogo dobrih šansi. – Nemanja Milunović: Pokazali smo se u dobrom svetlu. – Sledećeg četvrtka na stadionu „Rajko… »
Zaista mi je BILO teško: Dragan Džajić se prisetio hapšenja iz 2008. godine – ‘Znam ko mi je to uradio’

Zaista mi je BILO teško: Dragan Džajić se prisetio hapšenja iz 2008. godine – ‘Znam ko mi je to uradio’

Hot sport 24.10.2020
Proslavljeni fudbaler Dragan Džajić prisetio se nemilog događaja iz 2008. godine kada je bio uhapšen. Sa njim su tada privedeni Vladimir Cvetković i Miloš Marinković, zbog sumnje da su proneverili pet miliona evra. Legenda Crvene zvezde gostovao je… »
"Nije bio faul, ali to mora da se: Svira!" Dejan Stanković opet govorio o sudiji i čvrstini Nikolića, pa najavio promene…

"Nije bio faul, ali to mora da se: Svira!" Dejan Stanković opet govorio o sudiji i čvrstini Nikolića, pa najavio promene…

Sportal blic 24.10.2020
Crvena zvezda će u nedelju od 21 čas dočekati Javor u okviru 12. kola Superlige Srbije, a šef stručnog štaba crveno-belih istakao je da će biti rotacija u sastavu. Dva teška gostovanja su arhivirana i posle remija sa Partizanom (1:1) i poraza od… »
Dejan Stanković rešio dilemu o tome da li je bilo faula kod prvog gola: ‘Radujem se utakmicama na našem stadionu’

Dejan Stanković rešio dilemu o tome da li je bilo faula kod prvog gola: ‘Radujem se utakmicama na našem stadionu’

Hot sport 24.10.2020
Crvena zvezda u nedelju dočekuje Javor iz Ivanjice. Ekipu koju sa klupe predvodi Dejan Stanković za vikend očekuju obaveze u Superligi Srbije. Javor u nedelju od 21:00h stiže na stadion ‘Rajko Mitić’. Šef stručnog štaba aktuelnog šampiona… »
"Pokazano u Nemačkoj dobra podloga za nastavak"

"Pokazano u Nemačkoj dobra podloga za nastavak"

N1 Info 24.10.2020
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković najavio je promene u timu pred duel s Javorom. Crvena zvezda će u nedelju od 21 čas dočekati Javor u okviru 12. kola Superlige Srbije. "Imali smo dve teške utakmice protiv Partizana i Hofenhajma i… »
Stanković: Nikolić je morao čvršće da uđe u duel

Stanković: Nikolić je morao čvršće da uđe u duel

Nova 24.10.2020
Dejan Stanković uoči susreta Crvene zvezde i Javora zakazanog za nedelju od 21 čas govorio je o narednom rivalu, ali i o utakmici protiv Hofenhajma odigranoj prethodnog četvrtka. “Imali smo dve teške utakmice protiv Partizana i Hofenhajma i… »

Vesti dana »