Povezane vesti

Uhapšen siledžija iz Bora: Nasrnuo na čoveka u parku jer nije nosio masku!

Uhapšen siledžija iz Bora: Nasrnuo na čoveka u parku jer nije nosio masku!

Kurir 24.10.2020
Pripadnici Policijske uprave u Boru pronašli su osobu koja se sumnjiči da je fizički napala čoveka u tzv Park muzeju u centru Bora jer nije imao masku preko lica, pritom se lažno predstavljajući kao ovlašćeno lice koje proverava da li se poštuju… »
Boranin uhapšen zbog tuče oko maske i glumljenja policajca

Boranin uhapšen zbog tuče oko maske i glumljenja policajca

Nova 24.10.2020
Brzom reakcijom borske policije pronađen je M. S. (37), za koga se sumnja da je V. S. (64) vukao i udario u potiljak u takozvanom Park muzeju, jer nije imao masku, pritom se lažno predstavljajući kao nadležno lice za proveru poštovanja epidemiološke… »
Čovek napadnut u parku u Boru jer je bio bez maske

Čovek napadnut u parku u Boru jer je bio bez maske

N1 Info 24.10.2020
Policija traga za napadačem koji je u gradskom parku u Boru fizički napao čoveka navodno, jer nije koristio zaštitnu masku. Napadač se pretvarao da je ovlašćeno lice koje proverava poštovanje epidemioloških mera. Boranin V.S. (64) je za agenciju… »
Napadnut muškarac u Boru jer nije nosio masku

Napadnut muškarac u Boru jer nije nosio masku

Sputnik 24.10.2020
U gradskom parku u Boru napadnut je muškarac jer nije nosi zaštitnu masku. Policija traga za napadačem koji je pobegao. Napadač se pretvarao da je ovlašćeno lice koje proverava poštovanje epidemioloških mera, prenosi portal „Mondo“. Kako je… »
Čovek napadnut u Boru jer je bio bez maske

Čovek napadnut u Boru jer je bio bez maske

Glas Zaječara 24.10.2020
Policija traga za napadačem koji je u gradskom parku u Boru fizički napao čoveka navodno jer nije koristio zaštitnu masku. Napadač se pretvarao da je ovlašćeno lice koje proverava poštovanje epidemioloških mera. Boranin V.S. (64) je za agenciju… »
"Šta je bilo, gde ti je: Maska?" Boranin napadnut jer nije imao zaštitu na licu, nepoznati mladić ga udario i pobegao (foto)

"Šta je bilo, gde ti je: Maska?" Boranin napadnut jer nije imao zaštitu na licu, nepoznati mladić ga udario i pobegao (foto)

Blic 24.10.2020
Da nepredviđene situacije mogu da se dese skoro pa svakodnevno svima je poznato ali da vas neko napadne bez ikakvog razloga, pritom i udari u glavu, dok mirno šetate parkom, to niko od nas ne očekuje. Upravo to se dogodilo u centru Bora, u tzv park… »
Čovek napadnut u Boru jer je bio bez maske

Čovek napadnut u Boru jer je bio bez maske

Danas 24.10.2020
Policija traga za napadačem koji je u gradskom parku u Boru fizički napao čoveka navodno jer nije koristio zaštitnu masku. Napadač se pretvarao da je ovlašćeno lice koje proverava poštovanje epidemioloških mera. Boranin V.S. (64) je za agenciju… »
Boranin napadnut u parku zbog maske: Uneo mi se u lice, udario me u potiljak pesnicom i izgrebao me

Boranin napadnut u parku zbog maske: Uneo mi se u lice, udario me u potiljak pesnicom i izgrebao me

Telegraf 24.10.2020
Napadač je imao iscepane farmerice i teksas jaknu, smeđu kosu i bio je neobrijan, star oko 30 godina. Boranin V. S. (64) napadnut je tokom šetnje sa svojim psom u centru grada u tzv. park muzeju. Sve se desilo, prema njegovim rečima, zbog maske. -… »

Vesti dana »