Povezane vesti
Užas u Sremskoj Mitrovici: Lekar prijavio oca da je seksualno zlostavljao svog petogodišnjeg sina?
Telegraf 24.10.2020
Navodno, doktor je primetio tragove krvi u predelu anusa. M. K. is Sremske Mitrovice sumnjiči se da je seksualno zlostavljao svog petogodišnjeg sina. Slučaj je nadležnima prijavio doktor kod koga je otac doveo sina, a koji je primetio tragove krvi u… »
Užas u sremskoj Mitrovici: Otac obljubio petogodišnjeg sina?!
Blic 24.10.2020
Marko K. is Sremske Mitrovice sumnjiči se da je seksualno zlostavljao svog petogodišnjeg sina. Slučaj je nadležnima prijavio doktor kod koga je otac doveo sina, a koji je primetio tragove krvi u predelu anusa, piše "Pink". Obavešten je i centar za… »
Horor u Sremskoj Mitrovici! Otac seksualno zlostavljao petogodišnjeg sina, detetu otkrivene užasne povrede!
Kurir 24.10.2020
U Sremskoj Mitrovici je uhapšen Marko K. (30) zbog obljube nad petogodišnjim sinom. Marko K. is Sremske Mitrovice sumnjiči se da je seksualno zlostavljao svog petogodišnjeg sina. Slučaj je prijavio pedijatar sremskomitrovačke bolnice u koju je… »
Vesti dana »

Nestabilno vreme u Srbiji sa lokalnim pljuskovima, grmljavinom i mogućom sugradicom
Naslovi.ai pre 1 satjoš 31 povezana

Pafos želi jednog od naboljih napadača 21. veka pred meč sa Zvezdom
Nova pre 42 minutajoš 26 povezanih

Američki izaslanik: Putin pristao na bezbednosne garancije Ukrajini
Beta pre 13 minutajoš 116 povezanih