Повезане вести
Ада Бојана нестаје, ситуација из дана у дан све гора, плажа нема!
Ало 24.10.2020
Решења за санацију плаже на Ади Бојани, која нестаје, у овом тренутку нема, јасни су у Морском добру. Ситуација на , плажа нестаје из дана у дан, а на појединим местима већ је нема. Из Морског добра и Управе за воде поручују да… »
Ада Бојана нестаје: Ситуација алармантна
Спутник 24.10.2020
Ситуација на Ади Бојани је алармантна, плажа нестаје из дана у дан, а на појединим местима већ је нема. Из Морског добра и Управе за воде поручују да конкретног решења још нема, а да досадашња привремена нису дала резултате… »
Алармантна ситуација на омиљеном месту Срба у Црној Гори: Нестаје плажа, на неким местима је и нема
Телеграф 24.10.2020
350.000 кубика песка у претходне две године извађено је са рачве и ушћа Бојане, у оквиру пројекта продубљивања десног рукавца реке. Ситуација на Ади Бојани је алармантна, плажа нестаје из дана у дан, а на појединим местима већ… »
Ада бојана нестаје: Плаже на неким местима већ нема, ситуација алармантна (видео)
Курир 24.10.2020
Ситуација на Ади Бојани је алармантна, плажа нестаје из дана у дан, а на појединим местима већ је нема. Из Морског добра и Управе за воде поручују да конкретног решења још нема, а да досадашња привремена нису дала резултате… »
Вести дана »
Српска посла! Кад га је Никола Јокић угледао... (видео)
Вечерње новости пре 19 минутајош 27 повезаних
Магловито и тмурно са локалном појавом слабе кише, температура до 11 степени
РТС пре 2 сатајош 9 повезаних
Ђедовић Хандановић: Настављамо рад на ширењу могућности за добијање енергената из различитих праваца
Блиц пре 9 минутајош 8 повезаних






