Povezane vesti

Dačić: Na izborima 2022. SPS da nastupi ujedinjeno sa SNS-om

Dačić: Na izborima 2022. SPS da nastupi ujedinjeno sa SNS-om

Nova 24.10.2020
Na vanrednim parlamentarnim i redovnim predsedničkim i gradskim izborima 2022. godine socijalisti treba da nastupe ujedinjeni sa Srpskom naprednom strankom (SNS), jer ako dođe do ujedinjenja opozicije, logično je da i mi imamo front, izjavio je TV… »
Dačić: Na izborima 2022. socijalisti treba da nastupe ujedinjeni sa SNS

Dačić: Na izborima 2022. socijalisti treba da nastupe ujedinjeni sa SNS

RTV 24.10.2020
BEOGRAD - Na vanrednim parlamentarnim i redovnim predsedničkim i gradskim izborima 2022. godine socijalisti treba da nastupe ujedinjeni sa Srpskom naprednom strankom (SNS), jer ako dođe do ujedinjenja opozicije, logično je da i mi imamo front, izjavio… »
Ivica Dačić: Trebalo bi da SPS i SNS budu ujedinjeni na izborima 2022. godine (kurir televizija)

Ivica Dačić: Trebalo bi da SPS i SNS budu ujedinjeni na izborima 2022. godine (kurir televizija)

Kurir 24.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će uz predsedničke i gradske izbore 2022. godine biti ponovo organizovani i parlamentarni izbori. Novi predsednik Skupštine Ivica Dačić ocenio je ovaj potez kao izuzetno pozitivan, objašnjavajući… »
Dačić: Na izborima 2022. socijalisti treba da nastupe ujedinjeni sa SNS-om

Dačić: Na izborima 2022. socijalisti treba da nastupe ujedinjeni sa SNS-om

N1 Info 24.10.2020
Na vanrednim parlamentarnim i redovnim predsedničkim i gradskim izborima 2022. godine socijalisti treba da nastupe ujedinjeni sa Srpskom naprednom strankom (SNS), jer ako dođe do ujedinjenja opozicije, logično je da i mi imamo front, izjavio je TV… »
Opozicija protiv spajanja izbora 2022.: Burne rekacije na najavu Vučića: Jeremić poziva na dijalog, a Lutovac na pobunu

Opozicija protiv spajanja izbora 2022.: Burne rekacije na najavu Vučića: Jeremić poziva na dijalog, a Lutovac na pobunu

Blic 23.10.2020
Najava predsednika Srbije Aleksndra Vučića da će sledeći parlamentarni izbori biti već 2022. godine zajedno sa predsedničkim i beogradskim, izazvala je burne reakcije opozicije. Dok Vuk Jeremić smatra da bi opozicija do razdvajanja izbora trebalo… »

Vesti dana »