Povezane vesti

Najjača "petstotka" u istoriji i Novak u borbi za br. 1

Najjača "petstotka" u istoriji i Novak u borbi za br. 1

N1 Info 25.10.2020
Samo je jedan čovek u istoriji šest godina završio najbolji na svetu – Pit Sampras. Novak Đoković naredne nedelje u Beču ima priliku da se pridruži svom uzoru iz detinjstva – kako bi i matematički obezbedio broj jedan na kraju 2020. godine… »
"Neka drugi pričaju: O tome!" Novak najavio napad na Federerov rekord i zapalio teniski svet ovim rečima! /foto/

"Neka drugi pričaju: O tome!" Novak najavio napad na Federerov rekord i zapalio teniski svet ovim rečima! /foto/

Sportal blic 25.10.2020
Srpski teniser Novak Đoković na konferenciji za medije pred početak Masters 500 turnira u Beču poručio je da se dobro oseća u tom gradu i da jedva čeka da počne turnir. Posle nekoliko dana priprema koje je obavio u Beogradu, On će na startu ovog… »
Novak kao nostardamus: Srpski teniser otkrio kako je predvideo duel sa Krajinovićem!

Novak kao nostardamus: Srpski teniser otkrio kako je predvideo duel sa Krajinovićem!

Večernje novosti 25.10.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković trenirao je sa Filipom Krajinovićem pred turnir u Beču. Otkrio je i jednu zanimljivu anegdotu. Njih dvojica će sutra u 1. kolu turnira u Beču ukrstiti snage, a Novak je otkrio da je "predvideo" ovaj duel… »
Novak se obratio iz Beča: Neka raspravljaju…

Novak se obratio iz Beča: Neka raspravljaju…

Nova 25.10.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, govorio je pred početak turnira u Austriji. On će se u prvom kolu sastati sa zemljakom Filipom Krajinovićem. “Trenirao sam sa Filipom i šalili smo se na temu žreba i toga da bismo mogli da se susretnemo u… »
Đoković: Šalio sam se sa Filipom i eto nas u prvom kolu

Đoković: Šalio sam se sa Filipom i eto nas u prvom kolu

N1 Info 25.10.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je na konferenciji za medije pred ATP turnir u Beču da se oseća dobro u tom gradu i da jedva čeka početak turnira. "Poslednji put kada sam igrao u Beču, osvojio sam turnir i imao sjajnu podršku publike"… »
Novak otvorio dušu o promenama u tenisu: Odgovara mi jer mogu da se upišem u istoriju!

Novak otvorio dušu o promenama u tenisu: Odgovara mi jer mogu da se upišem u istoriju!

Mondo 25.10.2020
Novak Đoković se posle 13 godina vratio na ATP turnir u Beču, a na konferenciji za štampu dotakao se nekoliko tema. Novak Đoković se posle 13 godina vratio na ATP turnir u Beču, a na konferenciji za štampu dotakao se nekoliko tema. Prvi put posle… »
Novak odabrao baš njega! Đoković pred strašan turnir sparingovao protiv momka koji je ima više pobeda od njega u 2020…

Novak odabrao baš njega! Đoković pred strašan turnir sparingovao protiv momka koji je ima više pobeda od njega u 2020…

Sportal blic 25.10.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u subotu uveče odradio je prvi trening u Beču. Sam krem belog sporta okupio se u prestonici Austrije, gde sutra počinje turnir serije 500, koji odavno nije imao jaču listu učesnika. Što se tiče, on se u Beč… »
Novaka čeka “pakao” u Beču

Novaka čeka “pakao” u Beču

Nova 25.10.2020
Posle 13 godina odsustva, Novak Đoković će zaigrati na turniru u Beču gde ga čeka veoma težak posao. Najbolji teniser sveta je odlučio da nastupi u Austriji, a preskočiće Masters turnir u Parizu. A u Beču – spektakl u najavi. Novak će se u… »
Đoković protiv Krajinovića u prvom kolu turnira u Beča

Đoković protiv Krajinovića u prvom kolu turnira u Beča

Danas 25.10.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće u prvom kolu turnira u Beču protiv sunarodnika Filipa Krajinovića, odlučeno je danas žrebom. Biće to drugi duel Đokovića i Krajinovića, a trenutni rezultat je 1:1. Đoković je poslednji put na… »

Vesti dana »