Povezane vesti
Kesić: Tramp blago vodi u državama gde su Srbi najbrojniji
Nova 25.10.2020
Direktor kancelarije Republike Srpske u Vašingtonu Obrad Kesić u intervjuu za Kosovo Onlajn istakao je da kandidat republikanaca i aktuelni predsednik SAD Donald Tramp uživa blagu prednost u odnosu na Džo Bajdena u državama koje su od najvećeg značaja za… »
„Ako Tramp pobedi, glavni partner SAD na Balkanu biće Srbija“
Vesti online 25.10.2020
Direktor kancelarije Republike Srpske u Vašingtonu Obrad Kesić u intervjuu za Kosovo Onlajn istakao je da kandidat republikanaca i aktuelni predsednik SAD Donald Tramp uživa blagu prednost u odnosu na Džozefa Bajdena u državama koje su od najvećeg… »
Vesti dana »
Hamnei poručio da će 'Ormuski moreuz ostati zatvoren', Amerika već potrošila više od 11 milijardi dolara
BBC News pre 32 minutajoš 25 povezanih
Godišnjica smrti premijera Zorana Đinđića: Poštu odavali građani, simpatizeri i stranačke kolege, vence na mestu stradanja položili bivši i sadašnji ministri (foto)
Blic pre 1 satjoš 71 povezana
BLOG UŽIVO: Nafta ponovo dostigla cenu od 100 dolara po barelu, Pezeškijan traži reparacije za okončanje rata (FOTO)
Insajder pre 17 minutajoš 65 povezanih
Prvo obraćanje novog vrhovnog vođe Irana: Zločin protiv čovečnosti i protiv dece neće biti ignorisani
Euronews pre 1 satjoš 49 povezanih



