Povezane vesti

"Ministarstvo odbrane nije utešna nagrada, ja sam posle te funkcije postao predsednik Srbije"

"Ministarstvo odbrane nije utešna nagrada, ja sam posle te funkcije postao predsednik Srbije"

Telegraf 25.10.2020
Predsednik Srbije je tako prokomentarisao rokadu Aleksandra Vulina i Nebojše Stefanovića koji su se "menjali" resorima policije i vojske. Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da ministarstvo odbrane nije… »
"Hobi" novog ministra građevine izaziva bes i gnev u ljudima

"Hobi" novog ministra građevine izaziva bes i gnev u ljudima

Noizz 25.10.2020
Naslednik Zorane Mihajlović na mestu ministra građevine je Tomislav Momirović - predsednik kompanije Mona Hotel Management i povremeni uticajni Tviteraš, koji je svojim biznis savetima često dizao veću prašinu nego primarnim zanimanjem. U nedelju… »
Novi resor za Aleksandra Vulina: Iz sektora odbrane, počinje izazovni mandat u Ministarstvu unutrašnjih poslova

Novi resor za Aleksandra Vulina: Iz sektora odbrane, počinje izazovni mandat u Ministarstvu unutrašnjih poslova

Srbija danas 25.10.2020
Nekadašnji ministar odbrane Republike Srbije, Aleksandar Vulin, u novoj vladi dobio je novu funkciju, tačnije, dodeljena mu je funkcija ministra unutrašnjih poslova. Iako je bilo najava da je nova vlada mogla biti formirana pre 25. oktobra, tek su se… »
Momirović zadovoljan funkcijom u vladi: Prihvatio odgovornost i ponudu predsednika Srbije

Momirović zadovoljan funkcijom u vladi: Prihvatio odgovornost i ponudu predsednika Srbije

Srbija danas 25.10.2020
- Za mnoge je iznenađenje Tomislav Momirović na mestu ministra građevinarstva - kazao je u obraćanju nakon sednice predsedništva SNS-a Aleksandar Vučić. Nakon završene sednice Predsedništva Srpske napredne stranke, građanima su se obratili… »

Vesti dana »