Povezane vesti

Knežević: Nisam tražio nijednu ministarsku funkciju, niti mi je Krivokapić rekao da nisam podoban

Knežević: Nisam tražio nijednu ministarsku funkciju, niti mi je Krivokapić rekao da nisam podoban

Pravda 25.10.2020
Demokratska narodna partija (DNP) nije tražila nijednu funkciju u bezbednosnom sektoru u novoj Vladi, ali Ministarstvo unutrašnjih poslova(MUP) i funkcija potpredsednika za reforme sektora bezbednosti treba da pripadnu ostalim konstitunetima… »
Ispod ovoga ne može! DF zahteva ove sektore u novoj vladi, Knežević odgovorio Krivokapiću

Ispod ovoga ne može! DF zahteva ove sektore u novoj vladi, Knežević odgovorio Krivokapiću

Srbija danas 25.10.2020
On je istakao da ne vidi nijedan razlog zbog čega bi nakon svih ustupaka koje je DF napravio neko to uopšte dovodio u pitanje. Demokratska narodna partija (DNP) nije tražila nijednu funkciju u bezbednosnom sektoru u novoj Vladi, ali Ministarstvo… »
Knežević razbija mitove: Nisam tražio nijednu ministarsku funkciju, niti mi je Krivokapić rekao da nisam podoban za…

Knežević razbija mitove: Nisam tražio nijednu ministarsku funkciju, niti mi je Krivokapić rekao da nisam podoban za…

Večernje novosti 25.10.2020
DEMOKRATSKA narodna partija (DNP) nije tražila nijednu funkciju u bezbednosnom sektoru u novoj Vladi, ali Ministarstvo unutrašnjih poslova(MUP) i funkcija potpredsednika za reforme sektora bezbednosti treba da pripadnu ostalim konstitunetima… »
Ovo je Brutalna laž i podmetačina: Oglasio se Milan Knežević o navodima medija da neće biti u budućoj vladi Crne Gore

Ovo je Brutalna laž i podmetačina: Oglasio se Milan Knežević o navodima medija da neće biti u budućoj vladi Crne Gore

Večernje novosti 24.10.2020
MILAN Knežević, jedan od lidera Demokratskog fronta se oglasio večeras povodom teksta koji je izašao u "Vijestima". - Brutalna je laž i podmetačina „druge familije“ koja okupljena oko koncerna „Vijesti“ sve više liči na „prvu… »

Vesti dana »