Povezane vesti

Bivši reprezentativac i vezista Crvene zvezde ponovo u srbijii: Veliko pojačanje stiglo u Čukarički!

Bivši reprezentativac i vezista Crvene zvezde ponovo u srbijii: Veliko pojačanje stiglo u Čukarički!

Mondo 25.10.2020
Čukarički će do kraja sezone imati mnogo više čvrstine u veznom redu. Čukarički će do kraja sezone imati mnogo više čvrstine u veznom redu. Bio je velika nada Crvene zvezde i reprezentativac Srbije pod Sinišom Mihajlovićem, a sada se vratio u… »
Srđan Mijailović novi igrač Čukaričkog: ‘Znam gde sam došao’

Srđan Mijailović novi igrač Čukaričkog: ‘Znam gde sam došao’

Hot sport 25.10.2020
Srđan Mijailović je i zvanično igrač Čukaričkog. Momak rođen u Požegi 1993. godine potpisao je ugovor sa klubom sa Banovog brda i biće veliko pojačanje za nastavak sezone. Pravo nastupa imaće već u derbi meču 12. kola Super lige Srbije, u… »
Bivši fudbaler Zvezde potpisao čuku: Znam gde sam došao, Čukarički je dobro organizovan klub!

Bivši fudbaler Zvezde potpisao čuku: Znam gde sam došao, Čukarički je dobro organizovan klub!

Večernje novosti 25.10.2020
NEKADAŠNjI fudbaler Crvene zvezde i reprezentativac Srđan Mijailović, posle sedam godina vratio se u srpski fudbal i potpisao za Čukarički. Vezista, rođen u Požegi 1993. godine, pravo nastupa imaće već u derbi meču 12. kola Superlige Srbije, u… »

Vesti dana »