Povezane vesti

Premijer Bugarske Bojko Borisov pozitivan na koronavirus

Premijer Bugarske Bojko Borisov pozitivan na koronavirus

N1 Info 25.10.2020
Bugarski premijer Bojko Borisov pozitivan je na novi koronavirus, dok je broj obolelih od COVID-19 u balkanskoj zemlji u stalnom porastu u poslednje dve sedmice. Borisov je potvrdio da je pozitivan na COVID-19 u nedelju u poruci objavljenoj na službenom… »
Borisov potvrdio da je pozitivan na koronavirus

Borisov potvrdio da je pozitivan na koronavirus

Politika 25.10.2020
SOFIJA – Bugarski premijer Bojko Borisov saopštio je danas da je pozitivan na koronavirus, da se oseća loše i da će ostati kod kuće. „Posle dva (negativna) PCR testa, danas sam bio pozitivan. Osećam opštu nelagodu. Lekari su mi preporučili da… »
Bugarski premijer ima koronu: Osećam opštu nelagodu

Bugarski premijer ima koronu: Osećam opštu nelagodu

Nova 25.10.2020
Bugarski premijer Bojko Borisov saopštio je danas da je pozitivan na koronavirus. “Osećam opštu nelagodu. Lekari su mi preporučili da ostanem kod kuće”, poručio je Borisov preko Fejsbuka i dodao da je obavestio nadležne o svim svojim kontaktima… »
Dva testa negativna, treći pozitivan: Bugarski premijer od ministra zaradio koronu

Dva testa negativna, treći pozitivan: Bugarski premijer od ministra zaradio koronu

Telegraf 25.10.2020
Borisov je još u subotu izjavio da je u samoizolaciji pošto je bio u kontaktu sa zamenikom ministra građevine Nikolajem Nankovom. Premijer Bugarske Bojko Borisov potvrdio je da je zaražen korona virusom. Posle dva testiranja, pokazalo se da je… »
Bojko Borisov ima koronu: Premijer Bugarske na kućnom lečenju

Bojko Borisov ima koronu: Premijer Bugarske na kućnom lečenju

Kurir 25.10.2020
Premijer Bugarske Bojko Borisov potvrdio je da je zaražen koronavirusom. Posle dva testiranja, pokazalo se da je pozitivan na covid-19. Trenutno se nalazi na kućnom lečenju. Borisov je još u subotu izjavio da je u samoizolaciji pošto je bio u… »

Vesti dana »