Povezane vesti

Francuska prijavila novi najviši dnevni bilans obolelih od kovida

Francuska prijavila novi najviši dnevni bilans obolelih od kovida

Politika 25.10.2020
PARIZ – U Francuskoj je u prethodna 24 sata potvrđeno 52.010 novih slučajeva kovida 19, najviše u jednom danu od početka pandemije, saopštilo je Ministarstvo zdravlja ove zemlje, prenosi Tanjug. Novi najviši dnevni bilans premašio je broj… »
Novi dnevni rekord u Francuskoj: Preko 52.000 novozaraženih

Novi dnevni rekord u Francuskoj: Preko 52.000 novozaraženih

Nova 25.10.2020
U Francuskoj je u poslednja 24 sata od koronavirusa zaraženo tačno 52.010 ljudi, što je novi rekord inficiranih na dnevnom nivou, saopštile su tamošnje vlasti. U toj zemlji je u poslednja 24 sata od koronavirusa preminulo 116 ljudi, a od početka… »
U S. Makedoniji rekordna 22 smrtna slučaja, 561 novozaraženi

U S. Makedoniji rekordna 22 smrtna slučaja, 561 novozaraženi

Nova 25.10.2020
U Severnoj Makedoniji preminule su 22 osobe od koronavirusa, najviše u jednom danu od početka pandemije, objavile su večeras zdravstvene vlasti. Kako se navodi u saopštenju Ministarstva zdravlja, u poslednja 24 sata urađen 1.901 test na Kovid-19 i… »
SZO: Svet na prekretnici - iz dana u dan rekordni broj novoobolelih od korone

SZO: Svet na prekretnici - iz dana u dan rekordni broj novoobolelih od korone

N1 Info 25.10.2020
Svetska zdravstvena organizacija (SZO) objavila je da je u subotu oboren novi svetski rekord kad je reč o broju zaraženih virusom korona, treći dan zaredom. Prema podacima SZO, kod 465.319 lica potvrđena je infekcija virusom korona u poslednja 24… »
Vučić: Srbija će do marta dobiti 350.000 doza vakcine, ja ću je prvi primiti

Vučić: Srbija će do marta dobiti 350.000 doza vakcine, ja ću je prvi primiti

N1 Info 25.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će do marta Srbija dobiti 350.000 doza američko-nemačke "Fajzer i birth" vakcine i da će to biti tek dovoljno da pokrije zdravstveni sistem i veći deo policije i vojske. Izvor: N1 Vučić je posle… »
Vučić: Jedna od najtežih nedelja, danas će biti između 600 i 700 zaraženih koronom

Vučić: Jedna od najtežih nedelja, danas će biti između 600 i 700 zaraženih koronom

Novi magazin 25.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da nema naznaka da se korona smiruje i da je svakog danas sve više pozitivnih na taj virus. Vučić je na konferenciji za novinare rekao da će danas biti između 600 i 700 zaraženih i da je ovo jedna od… »
Još 614 novoobolelih, tri preminula, na respiratorima 26 pacijenata

Još 614 novoobolelih, tri preminula, na respiratorima 26 pacijenata

Danas 25.10.2020
Najnoviji epidemiološki podaci U Srbiji od juče do danas registrovano je 614 zaraženih korona virusom, a tri osobe su preminule. Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je danas da se u narednih dva do tri dana očekuje… »
Vučić ne prestaje da šokira: Primiću prvu vakcinu koja dođe u Srbiju!

Vučić ne prestaje da šokira: Primiću prvu vakcinu koja dođe u Srbiju!

Pravda 25.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će primiti prvu vakcinu protiv korona virusa koja dođe u Srbiju, bez ozbira ko bude njen proizvođač. “Ja ću primiti prvu vakcinu koja bude došla u Srbiju, da bi ljudi mogli da vide koliko… »
Korona virus: Više od 600 novozaraženih u Srbiji, Vučić najavljuje vakcinu za mart, evropske zemlje uvode strože mere

Korona virus: Više od 600 novozaraženih u Srbiji, Vučić najavljuje vakcinu za mart, evropske zemlje uvode strože mere

Danas 25.10.2020
Dok u Srbiji predsednik Aleksandar Vučić najavljuje kupovinu vakcine protiv korona virusa do marta sledeće godine, u Hrvatskoj je zabeležen novi rekordan dnevni broj slučajeva, a u nekoliko evropskih metropola održani su protesti protiv uvođenja… »
Vučić: Srbija će do marta dobiti 350.000 doza vakcine, ja ću je prvi primiti

Vučić: Srbija će do marta dobiti 350.000 doza vakcine, ja ću je prvi primiti

Vesti online 25.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će do marta Srbija dobiti 350.000 doza američko-nemačke „Fajzer i birth“ vakcine i da će to biti tek dovoljno da pokrije zdravstveni sistem i veći deo policije i vojske. Vučić je posle sednice… »
Vučić: Bez naznaka o smirivanju epidemije, problem sa bolničkim kapacitetima

Vučić: Bez naznaka o smirivanju epidemije, problem sa bolničkim kapacitetima

Slobodna Evropa 25.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je 25. oktobra da nema naznaka da se korona smiruje i da je svakog dana sve više pozitivnih na taj virus. Vučić je na konferenciji za novinare rekao da će 25. oktobra biti između 600 i 700 zaraženih i da je… »
Vučićeva molba građanima: Budite najodgovorniji, broj novozaraženih će preći 1.000 (kurir televizija)

Vučićeva molba građanima: Budite najodgovorniji, broj novozaraženih će preći 1.000 (kurir televizija)

Kurir 25.10.2020
Danas je za nas težak dan, jedan od najtežih, istakao je Aleksandar Vučić i dodao da bi i čitava nedelja mogla da bude takva jer će broj zaraženih na današnji dan biti između 600 i 700 dok se broj ljudi u bolnicama istovremeno povećava. "Imamo… »
Vakcina protiv korona virusa stiže u Srbiju: Do marta 350.000 doza, biće besplatna, evo ko će je prvi primiti

Vakcina protiv korona virusa stiže u Srbiju: Do marta 350.000 doza, biće besplatna, evo ko će je prvi primiti

Mondo 25.10.2020
Predsednik Srbije otkrio s kim se potpisuje ugovor! Predsednik Srbije otkrio s kim se potpisuje ugovor! Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da se u narednih nekoliko dana očekuje potpisivanje ugovora za vakcinu Frajzer- Biotekom, što je… »
Vučić o vakcinama: Ja ću da primim od prvog proizvođača, Ana od drugog (kurir televizija)

Vučić o vakcinama: Ja ću da primim od prvog proizvođača, Ana od drugog (kurir televizija)

Kurir 25.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će se on vakcinisati vakcinom prvog proizvođača koja dođe u Srbiju, a Ana Brnabić cepivom drugog proizvođača. "Što se tiče vakcine, sa Fajzerom i Biotekom, dakle američko-nemačka koprodukcija… »
Vučić o vakcinama: Ja ću da primim od prvog proizvođača, ko god to da bude, Ana od drugog, neko treći od trećeg, evo i…

Vučić o vakcinama: Ja ću da primim od prvog proizvođača, ko god to da bude, Ana od drugog, neko treći od trećeg, evo i…

Kurir 25.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će primiti prvu vakcinu protiv korona virusa koja dođe u Srbiju, bez ozbira ko bude njen proizvođač. "Ja ću primiti prvu vakcinu koja bude došla u Srbiju, da bi ljudi mogli da vide koliko… »
Vučić saopštio: Primiću prvu vakcinu koja dođe u Srbiju

Vučić saopštio: Primiću prvu vakcinu koja dođe u Srbiju

Nova 25.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će primiti prvu vakcinu protiv korona virusa koja dođe u Srbiju, bez ozbira ko bude njen proizvođač. “Ja ću primiti prvu vakcinu koja bude došla u Srbiju, da bi ljudi mogli da vide koliko… »
Vučić: Prvu vakcinu ću ja primiti, Ana drugu

Vučić: Prvu vakcinu ću ja primiti, Ana drugu

Al Jazeera 25.10.2020
Predsjednik Srbije rekao je da će do marta Srbija dobiti 350.000 doza američko-njemačke Pfizer vakcine. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će do marta Srbija dobiti 350.000 doza američko-njemačke Pfizer vakcine i da će to biti tek… »
Vučić: Potpisivanje ugovora o vakcini za dva do tri dana

Vučić: Potpisivanje ugovora o vakcini za dva do tri dana

Glas Zaječara 25.10.2020
Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je danas da se u narednih dva do tri dana očekuje potpisivanje ugovora o nemačko-američkoj vakcini. Vučić, koji je i predsednik Srbije, dodao je da se očekuje da zdravstvene vlasti donesu… »
"Narednih dana očekujemo i po: 1.000 zaraženih" Vučić: Bolnice se već pune, veoma brzo raste broj obolelih od korone

"Narednih dana očekujemo i po: 1.000 zaraženih" Vučić: Bolnice se već pune, veoma brzo raste broj obolelih od korone

Blic 25.10.2020
"Danas ćemo imati između 600 i 700 pozitivnih na korona virus, polako nam se već pune bolnice", obelodanio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon sednice Predsedništva Srpske napredne stranke. Ovo je posebno zabrinjavajuće s obzirom da se… »
Vučić: Očekujemo i po hiljadu zaraženih u jednom danu

Vučić: Očekujemo i po hiljadu zaraženih u jednom danu

Nova 25.10.2020
"Narednih dana očekujemo da bude i po hiljadu zaraženih u jednom danu", izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon sednice Predsedništva Srpske napredne stranke. Kada je reč o koronavirus, Vučić je rekao da ćemo danas imati između… »
Vučić izneo alarmantne podatke u vezi sa korona virusom: Očekujem i po 1.000 zaraženih, ljudi ovo je opterećenje i za…

Vučić izneo alarmantne podatke u vezi sa korona virusom: Očekujem i po 1.000 zaraženih, ljudi ovo je opterećenje i za…

Kurir 25.10.2020
Nakon sednice predsedništva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti i na samom početku izlaganja osvrnuo se na situaciju sa korona virusom, komentarišući da je iza nas najteža nedelja u borbi sa ovom pošasti. Apelovao na građane… »
Između 600 i 700 zaraženih, očekujemo i po 1.000 zaraženih: Vučić saopštio da je danas težak dan za Srbiju

Između 600 i 700 zaraženih, očekujemo i po 1.000 zaraženih: Vučić saopštio da je danas težak dan za Srbiju

Večernje novosti 25.10.2020
OVO je težak dan za nas. Biće između 600 i 700 zaraženih osoba. Broj ljudi u bolnicama se povećava. Ovo je na konferenciji za novinare rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić govoreći o virusu korona. - Da bi ljudi razumeli - kada imamo… »
Ako se ovako nastavi, možemo ući u jezivu krizu! Vučić apeluje na građane da budu oprezni zbog korone

Ako se ovako nastavi, možemo ući u jezivu krizu! Vučić apeluje na građane da budu oprezni zbog korone

Večernje novosti 25.10.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je da "ako se ovako nastavi, Srbija će ući u jezivu krizu u očuvanju života, zdravstvenog sistema", te da će sve pratiti "ekonomski problemi". - Mi da zatvorimo ekonomiju u ovom trenutku ne možemo! - rekao… »

Vesti dana »