Povezane vesti

Vučić: Ja sam predložio zamenu Vulina i Stefanovića, odbrana nije utešna nagrada

Vučić: Ja sam predložio zamenu Vulina i Stefanovića, odbrana nije utešna nagrada

N1 Info 25.10.2020
Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić rekao je da odluka o novim ministrima nije jednoglasno usvojena na sednici stranke i da su bila dva glasa protiv i jedan uzdržan. Rekao je i da Ministarstvo odbrane nije "utešna nagrada", kao i da… »
Dnevnik saznaje: Mirović ponovo na čelu Pokrajinske vlade

Dnevnik saznaje: Mirović ponovo na čelu Pokrajinske vlade

Dnevnik 25.10.2020
NOVI SAD_ Posle sednice Predsedništva vladajuće Srpske napredne stranke predsednik stranke i predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da su razmotrili nekoliko važnih stvari i dogovorili, bar što se odgovornosti SNS-a tiče, članove Vlade… »
Srbija ne sme biti Kolumbija

Srbija ne sme biti Kolumbija

Vesti online 25.10.2020
Predsednik Srbije i lider naprednjaka Aleksandar Vučić izjavio je da SNS, ali i on lično, od vlade traži da se, energičnije nego ikad, država, a time i vlada, suprotstavi organizovanom kriminalu i korupciji, da srpska ekonomija napreduje ogromnom… »
"Ja sam iz Ministarstva odbrane došao na mesto premijera": Vučić o rokadi Vulina i Stefanovića koji su se "menjali"…

"Ja sam iz Ministarstva odbrane došao na mesto premijera": Vučić o rokadi Vulina i Stefanovića koji su se "menjali"…

Blic 25.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je nakon sednice Predsedništava SNS o zamenama mesta ministara policije i odbrane u novoj Vladi Srbije - Aleksandru Vulinu i Nebojši Stefanoviću. On je istakao da smatra da Ministarstvo odbrane nije "utešna… »
Svi državni organi da zadaju završni udarac mafiji! Vučić: Neuporedivo su bolji rezultati nego kada su tajkuni upravljali…

Svi državni organi da zadaju završni udarac mafiji! Vučić: Neuporedivo su bolji rezultati nego kada su tajkuni upravljali…

Kurir 25.10.2020
Predsednik SNS Aleksandar Vučić rekao je danas da je on predložio izmene na čelu ministarstava odbrane i unutrašnjih poslova, rekavši da nije samo jedno mniistarstvo to koje može zadati konačan udarac mafiji. Vučić je, na konferenciji za štampu… »
Vučić: Ja sam predložio zamenu Vulina i Stefanovića

Vučić: Ja sam predložio zamenu Vulina i Stefanovića

Vesti online 25.10.2020
Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić rekao je da odluka o novim ministrima nije jednoglasno usvojena na sednici stranke i da su bila dva glasa protiv i jedan uzdržan. Rekao je i da Ministarstvo odbrane nije „utešna nagrada“, kao i… »
Ko je i kako radio Vučić: Iz poštovanja prema njemu rekli pustićemo te još ovaj put, stranačka skupština je u martu

Ko je i kako radio Vučić: Iz poštovanja prema njemu rekli pustićemo te još ovaj put, stranačka skupština je u martu

Kurir 25.10.2020
Predsednik SNS Aleksandar Vučić rekao je danas da je na više nivoa ministarstava izvršena promena i da nema ministara koji su po osam godina na njihovom čelu. - Menjali smo i ponovo rudarstvo i energetiku, odbranu, MUP. Nije Ministarstvo odbrane… »
Vučić: Sa Gordanom Čomić se nikada ni u čemu nisam slagao, može da pomogne sa proevropskim iskustvom

Vučić: Sa Gordanom Čomić se nikada ni u čemu nisam slagao, može da pomogne sa proevropskim iskustvom

Radio 021 25.10.2020
Predsednik Srpske napredne stranke i Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da predlog za sastav Vlade Srbije nije usvojen jednoglasno na sednici Predsedništva SNS. On je rekao da su bila dva glasa protiv i jedan uzdržan. Prema njegovim rečima, u više… »
"Trudili smo se da sagledamo ko je kako radio i šta može" Vučić: Ministarstvo odbrane nije utešna nagrada

"Trudili smo se da sagledamo ko je kako radio i šta može" Vučić: Ministarstvo odbrane nije utešna nagrada

Srbija danas 25.10.2020
Vučić je rekao je izvesno da Bratislav Gašić ostaje direktor BIA. Predsednik SNS Aleksandar Vučić rekao je danas da je na više nivoa ministarstava izvršena promena i da nema ministara koji su po osam godina na njihovom čelu. - Menjali smo ponovo… »

Vesti dana »