Povezane vesti

Junak sa Marakane – Đorđe Lazović: Imao sam osećaj da ću odbraniti penal

Junak sa Marakane – Đorđe Lazović: Imao sam osećaj da ću odbraniti penal

Mozzart sport 26.10.2020
„Ovo je bod za Javor, a ne za Partizan“, kaže golman Ivanjičana. Malo je ekipa koje mogu da se pohvale da su zaustavile Crvenu zvezdu u poslednje tri, njene šampionske sezone. A Javor može da se podiči sa dva takva uspeha. I to dva uzastopna… »
Golman javora: Instinkt mu je govorio da će odbraniti penal, čestitali mu i navijači Partizana!

Golman javora: Instinkt mu je govorio da će odbraniti penal, čestitali mu i navijači Partizana!

Hot sport 26.10.2020
Heroj tima iz Ivanjice! Crveno-beli su sinoć podelili bodove sa Javorom na stadionu ‘Rajko Mitić’, pošto nijedna ekipa nije zatresla mrežu protivnika. Golman ekipe iz Ivanjice, Đorđe Lazović, se istakao na ovom susretu odbranivši šut Mirka… »
"Otpisani" da se bude, zvezda mora da rotira: Stanković nema dva tima, a kalendar je nemilosrdan!

"Otpisani" da se bude, zvezda mora da rotira: Stanković nema dva tima, a kalendar je nemilosrdan!

Mondo 26.10.2020
Tokom prošle sezone Milojević je imao jedan tim za Evropu, a drugi za Superligu. Ovoga puta Stanković nema takav luksuz i to se videlo ovog vikenda protiv Javora kada su Katai, Ben i Rodić morali na odmor. Tokom prošle sezone Milojević je imao jedan… »
Heroj Javora za Nova.rs: Penal? Čekao sam Ivanića do kraja

Heroj Javora za Nova.rs: Penal? Čekao sam Ivanića do kraja

Nova 26.10.2020
Drugi put za gotovo godinu dana Crvena zvezda nije uspela da savlada ekipu Javora u Superligi Srbije. Deluje nestvarno, s obzirom na to da se srpski šampion sa takvim slučajevima susreće samo u duelima sa Partizanom. U novembru prošle godine rezultat… »
Heroj javora Lazović za novosti: Ovo je uspeh celog tima, znali smo šta nam je cilj!

Heroj javora Lazović za novosti: Ovo je uspeh celog tima, znali smo šta nam je cilj!

Večernje novosti 26.10.2020
FUDBALERI Crvene zvezde sinoć su dočekali Javor, crveno-beli su protiv raspoloženog protivnika upisali unapred tri boda, ali na kraju se pitao sjajni golman gostiju Đorđe Lazović, meč je završen 0:0. Dobar golman je pola tima, a to je u… »
Trenera zvezde zaustavila interventna? Stanković posle Javora imao susret sa policijom u centru Beograda

Trenera zvezde zaustavila interventna? Stanković posle Javora imao susret sa policijom u centru Beograda

Mondo 26.10.2020
Dejan Stanković posle povratka sa meča imao susret sa policijom. Dejan Stanković posle povratka sa meča imao susret sa policijom. Dejan Stanković doživeo je prošle večeri prvi kiks sa Crvenom zvezdom u domaćem prvenstvu pošto njegovi igrači… »
Javor zaustavio zvezdu, a interventna Dejana Stankovića! Posle kiksa na Marakani, iza ponoći, trener Zvezde imao susret sa…

Javor zaustavio zvezdu, a interventna Dejana Stankovića! Posle kiksa na Marakani, iza ponoći, trener Zvezde imao susret sa…

Sportal blic 26.10.2020
Interventna jedinca policije zaustavila je sinoć trenera Crvene zvezde Dejana Stankovića na Terazijama. Nakon neočekivano remija sa Javorom (1:1) stratega crveno-belih je iza ponoći zaustavila interventna jedinica u centru Beograda dok je vozio svoj… »
Mirko Ivanić: Potrudiću se da me promašeni penal samo još više motiviše

Mirko Ivanić: Potrudiću se da me promašeni penal samo još više motiviše

Hot sport 26.10.2020
Vezista Crvene zvezde Mirko Ivanić posle dobijenog negativnog nalaza na korona virus vratio se treninzima sa ekipom, a već na utakmici protiv ekipe Javora koja je završena nerešenim rezultatom i koju su crveno-beli odigrali na stadionu ‘Rajko… »
Ivanić nije pobegao posle promašenog penala

Ivanić nije pobegao posle promašenog penala

Nova 26.10.2020
Mirko Ivanić se oporavio od koronavirusa, ali bi želeo što pre da zaboravi utakmicu protiv Javora. Kreativni vezista Crvene zvezde je promašio penal u utakmici Superlige Srbije koja je završena bez golova. To je bio drugi uzastopni remi srpskog… »
Mirko Ivanić: Žao mi je zbog promašenog penala! Obećavam, radiću još jače!

Mirko Ivanić: Žao mi je zbog promašenog penala! Obećavam, radiću još jače!

Večernje novosti 26.10.2020
VEZISTA Crvene zvezde Mirko Ivanić posle dobijenog negativnog nalaza na korona virus vratio se treninzima sa ekipom, a već na utakmici protiv ekipe Javora koja je završena nerešenim rezultatom 0:0, našao u startnoj postavi. "Lako mi je da dajem… »
Hoću da dam izjavu posle promašenog penala: Ivanić pokazao kako se ponašaju profesionalci!

Hoću da dam izjavu posle promašenog penala: Ivanić pokazao kako se ponašaju profesionalci!

Mondo 26.10.2020
"Lako mi je da dajem izjave posle pobeda, golova, asistencija...", kazao je najbolji strelac Crvene zvezde. "Lako mi je da dajem izjave posle pobeda, golova, asistencija...", kazao je najbolji strelac Crvene zvezde. Crvena zvezda je napravila prvi kiks u… »
Ivanić: Žao mi je, radiću još jače

Ivanić: Žao mi je, radiću još jače

Mozzart sport 26.10.2020
Vezista crveno-belih se vratio u tim posle preležane korone, ali je bio tragičar meča protiv Ivanjičana. Nisu crveno-beli uspeli da slome otpor Javora (0:0), a tragičar utakmice je vezista Crvene zvezde Mirko Ivanić, koji u drugom poluvremenu nije… »
Stanković: ''Turnover je neizbežan''

Stanković: ''Turnover je neizbežan''

Sportske.net 26.10.2020
Prva reakcija Zvezdinog trenera posle kiksa crveno-belih. Prva utakmica ove sezone na ''Marakani'' koju Zvezda nije uspela da dobije jeste večerašnji meč protiv Javor Matisa u okviru 12. kola Linglong Superlige. Ovaj duel završen je bez golova, 0:0, a… »
Zvezda se okliznula na Marakani! Mirko Ivanić promašio penal, golman Javora začarao mrežu, Stanković pravio hokejaške…

Zvezda se okliznula na Marakani! Mirko Ivanić promašio penal, golman Javora začarao mrežu, Stanković pravio hokejaške…

Sportal blic 25.10.2020
Da je neko ovo najavio teško da bi bilo ko poverovao. je uspeo da odoli na Marakani u 12. kolu Superlige Srbije i to nakon što je ove sezone svaka ekipa iz prestonice bila ispraćena sa barem tri pogotka u mreži. Meč između dva evropska izazova… »
Javor odoleo Zvezdi, Lazović odbranio penal Ivaniću

Javor odoleo Zvezdi, Lazović odbranio penal Ivaniću

Danas 25.10.2020
Fudbaleri Crvene zvezde i Javora odigrali su večeras u Beogradu nerešeno 0:0, u utakmici 12. kola Super lige Srbije. Zvezda je, posle drugog vezanog remija, prva na tabeli sa 32 boda, dok je Javor na 12. poziciji sa 15 osvojenih bodova. Crveno-beli su… »
Stanković direktno "u glavu"! Trener Zvezde u pet rečenica objasnio zbog čega su crveno-beli napravili kiks pred evropski…

Stanković direktno "u glavu"! Trener Zvezde u pet rečenica objasnio zbog čega su crveno-beli napravili kiks pred evropski…

Sportal blic 25.10.2020
Javor je došao iz Ivanjice sa željom da se nadigrava, pa na kraju napušta prestonicu sa bodom u džepu (0:0). je bio kratak nakon susreta za Javorom, prosto podvukao je najvažnije momente meča u nekoliko rečenica: - Nije ovo posledica evropske… »
Veliko iznenađenje u Beogradu: Kiks Zvezde, Javor osvojio bod na Marakani

Veliko iznenađenje u Beogradu: Kiks Zvezde, Javor osvojio bod na Marakani

Večernje novosti 25.10.2020
FUDBALERI Crvene zvezde nisu uspeli da pobede Javor - 0:0 na svom stadionu u 12. kolu Superlige Srbije. Kiksao je šampion Srbije, prvi put nije pobedio na "Marakani". Crveno-beli su imali do sada sedam vezanih trijumfa na svom terenu. Takođe, klub iz… »

Vesti dana »