Povezane vesti

Junak Javora otkrio šta je presudilo da odbrani penal Ivaniću: Da sam razmišljao o 4-5 golova...

Junak Javora otkrio šta je presudilo da odbrani penal Ivaniću: Da sam razmišljao o 4-5 golova...

Telegraf 26.10.2020
Golman Ivaničana Đorđe Lazović govorio za Telegaf o partiji na Marakani. Miran, staložen, daleko od euforije i "čvrsto na nogama" - baš onakav kakav je bio i kada je odbranio penal Mirku Ivaniću u nedelju veče - golman Javora Đorđe Lazović… »
Ivanić: Želeo sam da dam izjavu i nakon promašenog penala, lako je pričati posle pobeda i golova

Ivanić: Želeo sam da dam izjavu i nakon promašenog penala, lako je pričati posle pobeda i golova

Telegraf 26.10.2020
Vezista Zvezde samokritičan, ali obećava bolje partije u nastavku. Vratio se Mirko Ivanić na teren prosle preležane korone, ali je na meču protiv Javora propustio najbolju priliku - da sa penala donese pobedu Crvenoj zvezdi (0:0)! Našao se Ivanić u… »
Čekaj! Čekaj još! Ajdeeeee: Da li su ovi povici bili ključni da golman Javora odbrani penal Ivaniću?

Čekaj! Čekaj još! Ajdeeeee: Da li su ovi povici bili ključni da golman Javora odbrani penal Ivaniću?

Telegraf 26.10.2020
Imao je Lazović pomoć sa klupe Ivanjičana. Golmna Javora Đorđe Lazović definitivno je junak utakmice u kojoj je njegov tim izvukao bod protiv favorizovane Crvene zvezde na Marakani (0:0)! Osim što je odbranio nekoliko zicera tokom meča, Lazović… »

Vesti dana »