Povezane vesti

Drama bivšeg fudbalera Partizana: Jedva su mi spasili jezik, imam krvarenje u mozgu, iz Humske me nisu zvali

Drama bivšeg fudbalera Partizana: Jedva su mi spasili jezik, imam krvarenje u mozgu, iz Humske me nisu zvali

Vesti online 26.10.2020
Srpski fudbaler Nikola Ninković doživeo je u petak veče saobraćajnu nesreću u Hrvatskoj, kada se iz Beograda vraćao za Italiju i tom prilikom zakucao u kamion! Ninković je odmah prevezen u bolnicu u Sisak gde je boravio jedan dan, a zatim ga je… »
Drama nikole ninkovića: ‘Jedva su mi spasili jezik, jedno vreme neću moći da govorim’

Drama nikole ninkovića: ‘Jedva su mi spasili jezik, jedno vreme neću moći da govorim’

Hot sport 26.10.2020
Bivši fudbaler Partizana Nikola Ninković u petak je doživeo tešku saobraćajnu nesreću u Hrvatskoj, kada je išao u Italiju i na putu prema Zagrebu zakucao se u kamion koji je bio nepropisno parkiran. Njegov ‘porše’ potpuno je smrskan, a… »
Životna drama nikole ninkovića: Imam krvarenje u mozgu, jedva su mi spasli jezik od amputacije!

Životna drama nikole ninkovića: Imam krvarenje u mozgu, jedva su mi spasli jezik od amputacije!

Večernje novosti 26.10.2020
FUDBALER Nikola NInković objasnio je sa kakvim se povredama suočava. On je u pisanoj izjavi za portal "Informer" rekao da su mu lekari jedva spasili jezik amputacije, kao i da iz kreveta ustaje samo da ode do kupatila. On je izjavu dao putem SMS poruka… »
Imao je mnogo sreće - Jezik mu spasili od amputacije, ima krvarenje u mozgu, ali sve ide na bolje

Imao je mnogo sreće - Jezik mu spasili od amputacije, ima krvarenje u mozgu, ali sve ide na bolje

Sportski žurnal 26.10.2020
Nikola Ninković je u petak popodne imao tešku saobraćajnu nesreću na auto-putu u Hrvatskoj. Nikola Ninković je u petak popodne imao tešku saobraćajnu nesreću na auto-putu u Hrvatskoj kada se zabio u kamion. Završio je u bolnici u Sisku. Na sreću… »
Ninkovićeva drama posle saobraćajke: Skoro su mi amputirali jezik, niko od čelnika Partizana nije zvao!

Ninkovićeva drama posle saobraćajke: Skoro su mi amputirali jezik, niko od čelnika Partizana nije zvao!

Mondo 26.10.2020
"S druge strane, od zvaničnika iz kluba me niko nije zvao, što je i bolje. To nisu ljudi, to su životinje koje su došle da unište klub, ali ne bih sada o njima...", kazao je Ninković. "S druge strane, od zvaničnika iz kluba me niko nije zvao, što… »
Džigi Ninković ogorčen na Partizan: "To nisu ljudi, to su životinje koje uništavaju klub!"

Džigi Ninković ogorčen na Partizan: "To nisu ljudi, to su životinje koje uništavaju klub!"

Sportske.net 26.10.2020
"Niko od zvaničnika me nije zvao, i bolje", smatra vezista koji je u petak doživeo strašnu saobraćajnu nesreću. Bivši fudbaler Partizana Nikola Ninković se nalazi u Beogradu gde se u jednoj privatnoj klinici oporavlja nakon strašne saobraćajne… »
Ninkovićeva drama: Imam krvarenje u mozgu, jedva su mi spasili jezik; svi su me zvali, pisali, osim čelnika Partizana

Ninkovićeva drama: Imam krvarenje u mozgu, jedva su mi spasili jezik; svi su me zvali, pisali, osim čelnika Partizana

Mozzart sport 26.10.2020
Fudbaler Askolija oporavlja se na jednoj privatnoj klinici u Beogradu posle teških povreda u Hrvatskoj. Nekadašnji fudbaler Partizana Nikola Ninković u petak veče doživeo je tešku saobraćajnu nesreću u Hrvatskoj. Fudbaler italijanskog drugoligaša… »

Vesti dana »