Povezane vesti

Anđelković: Vlada nastavlja istim putem, postavlja osnov za novu

Anđelković: Vlada nastavlja istim putem, postavlja osnov za novu

RTV 26.10.2020
BEOGRAD - Nova vlada je "nastavak" prethodne i postaviće osnov za delovanje neke nove, posle vanrednih parlamentarnih izbora 2022. godine, kaže politički analitičar Dragomir Anđelković, uveren da će i u formiranju naredne vlade "vrlo verovatno"… »
Dačić ima predlog za ministra iz redova SPS, ali neće otkrivati u medijima

Dačić ima predlog za ministra iz redova SPS, ali neće otkrivati u medijima

RTV 26.10.2020
BEOGRAD - Predsednik Skupštine Srbije i lider socijalista Ivica Dačić izjavio je danas da sve što se sada čini u formiranju Vlade Srbije radi se u cilju strateškog dogovoranja za 2022. godinu, odnosno ujedinjenog nastupa socijalista i naprednjaka na… »
Dačić: Nisam se sklonio u Skupštinu, radim posao koji smo Vučić i ja dogovorili

Dačić: Nisam se sklonio u Skupštinu, radim posao koji smo Vučić i ja dogovorili

N1 Info 26.10.2020
Predsednik Skupštine Srbije i lider socijalista Ivica Dačić izjavio je da sve što se sada čini u formiranju Vlade Srbije radi se u cilju strateškog dogovoranja za 2022. godinu, odnosno ujedinjenog nastupa socijalista i naprednjaka na gradskim… »
Dačić: Bajatović ostaje na čelu “Srbija gasa”

Dačić: Bajatović ostaje na čelu “Srbija gasa”

Nova 26.10.2020
Predsednik Skupštine Srbije i SPS Ivica Dačić izjavio je dana da Dušan Bajatović ostaje na čelu "Srbijagasa" i da će socijalisti, uz to, dobiti još jedno važno javno preduzeće. Dačić već sada, dok je nova vlada i dalje u procesu formiranja… »
Dačić: Bajatović ostaje na čelu Srbijagasa, SPS na čelu još jednog javnog preduzeća

Dačić: Bajatović ostaje na čelu Srbijagasa, SPS na čelu još jednog javnog preduzeća

Kurir 26.10.2020
Predsednik parlamenta i SPS Ivica Dačić izjavio je danas da će Dušan Bajatović ostati na čelu " Srbijagasa" i da će SPS imati predstavnika na čelu još jednog jakog javnog preduzeća. "Naravno da Bajatović ostaje na čelu Srbijagasa, to se nije… »
"Vučića je neko uplašio, što predsedniku ne sme da se desi" (video)

"Vučića je neko uplašio, što predsedniku ne sme da se desi" (video)

Pravda 26.10.2020
- Imao sam nekada teške reči na račun Ivice Dačića, koje sada ne bih ponovio, jer ovo što je uradio po pitanju povlačenja priznanja Kosova i Metohije mislim da će ući u istoriju – rekao je Vladan Glišić, član predsedništva Narodne mreže i… »

Vesti dana »