Povezane vesti

Mihajlović: Ako niste energetski bezbedni, onda ste osetljivi

Mihajlović: Ako niste energetski bezbedni, onda ste osetljivi

Politika 26.10.2020
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović, koja je predložena za ministarka rudarstva i energetike u novoj vladi, izjavila je danas da Srbija u oblasti rudarstva i energetike ima bogatstvo koje se meri i u svetskim… »
Mihajlović: Da Srbija bude energetski bezbedna zemlja

Mihajlović: Da Srbija bude energetski bezbedna zemlja

RTV 26.10.2020
BEOGRAD - Zorana Mihajlović, aktuelna ministarska saobraćaja koja će u novoj vladi Srbije voditi sektor energetike, izjavila je danas da je njen najvažniji zadatak da zemlja bude energetski bezbedna. Mihajlović je za Televiziju Hepi rekla da je u… »
Mihajlović: Pred vladom mnogo izazova, da bude još efikasnija

Mihajlović: Pred vladom mnogo izazova, da bude još efikasnija

Dnevnik 26.10.2020
BEOGRAD: Potpredsednica vlade i ministarka rudarstva i energetike u novoj vladi Zorana Mihajlović izjavila je da je pred novom vladom mnogo izazova jer mora paralelno da se bori na više frontova - da sačuva zdravlje građana i održi ekonomiju. Ona je… »
“Moj najvažniji zadatak da Srbija bude energetski bezbedna”

“Moj najvažniji zadatak da Srbija bude energetski bezbedna”

Nova 26.10.2020
Zorana Mihajlović, aktuelna ministarska saobraćaja koja će u novoj vladi Srbije voditi sektor energetike, izjavila je da je njen najvažniji zadatak da zemlja bude energetski bezbedna. Zorana Mihajlović je za Televiziju Hepi rekla da je u sektoru… »
Mihajlović: Moj najvažniji zadatak da Srbija bude energetski bezbedna

Mihajlović: Moj najvažniji zadatak da Srbija bude energetski bezbedna

N1 Info 26.10.2020
Zorana Mihajlović, aktuelna ministarska saobraćaja koja će u novoj vladi Srbije voditi sektor energetike, izjavila je da je njen najvažniji zadatak da zemlja bude energetski bezbedna. Mihajlović je za Televiziju Hepi rekla da je u sektoru saobraćaja… »

Vesti dana »