Povezane vesti
Lukić: Sadnja leske zahteva najmanja ulaganja, ali obezbeđuje profit za narednih 50 godina
Top press 26.10.2020
Čačak – Zbog aktuelne situacije sa korona virusom Institut za voćarstvo krenuo je nešto ranije sa vađenjem sadnog materijala, kako bi proizvođači mogli da na vreme zasade svoje voćnjake koristeći povoljne vremenske uslove. Prodaja sadnog materijala… »
Sadnice na kućnu adresu: Novost iz čačanskog instituta za voćarstvo
Večernje novosti 26.10.2020
INSTITUT za voćarstvo u Čačku započeo je sezonu prodaja sadnica, a novina je što ove godine sadni materijal kupci mogu da dobiju i na kućnu adresu, što je posebno obradovalo kupce iz udaljenih čačanskih sela i okoline. Kao i prethodnih godina ova naučna… »
Čačanska lepotica sada stiže i na kućnu adresu: Počelo vađenje sadnog materijala u Instititu za voćarstvo u Čačku
RINA 26.10.2020
Čačak – Nadaleko je čuven rasadnički materijal koji se pod budnim okom stručnjaka proizvodi u Institutu za voćarstvo u Čačku. Poslednjih dana oktobra počelo se sa vađanjem sadnica, a ono što je novitet ove godine je dostava najboljih čačanskih šljiva i… »
„Čačanska lepotica” stiže na kućnu adresu: krenulo vađenje sadnica najboljih srpskih voćnih sorti
Glas Zapadne Srbije 26.10.2020
Čačak - Institut za voćarstvo, sem naučno - istraživačkog rada, bavi se i rasadničkim proizvodnjom kao dopunskom delatnošću. Oduvek se zna da je rasadnički materijal iz Insitituta, najkvalitetniji a jutros je počelo vađenje sadnica. Iz ove naučne… »
Vesti dana »

Leto, zbogom! Sutra zvanično počinje jesen: Evo u koliko sati se menja godišnje doba
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Vanredni sastanak Saveta bezbednosti UN zbog upada ruskih aviona u vazdušni prostor Estonije
RTV pre 3 minutajoš 1 povezana