Povezane vesti

SPS: Antić, Tončev i Ružić kandidati za ministre

SPS: Antić, Tončev i Ružić kandidati za ministre

Novi magazin 26.10.2020
Kandidati iz redova Socijalističke partije Srbije (SPS) za dva ministarska mesta u Vladi Srbije su Aleksandar Antić, Novica Tončev i Branko Ružić, saznaje agencija Beta u vrhu te stranke. Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar… »
Antić, Tončev i Ružić kandidati za dve ministarske fotelje

Antić, Tončev i Ružić kandidati za dve ministarske fotelje

Nova 26.10.2020
Kandidati iz redova Socijalističke partije Srbije (SPS) za dva ministarska mesta u Vladi Srbije su Aleksandar Antić, Novica Tončev i Branko Ružić, saznaje agencija Beta u vrhu te stranke. Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar… »
Dačić: Bajatović ostaje na čelu "Srbijagasa", SPS dobija još jedno preduzeće

Dačić: Bajatović ostaje na čelu "Srbijagasa", SPS dobija još jedno preduzeće

Radio 021 26.10.2020
Predsednik Skupštine Srbije i SPS Ivica Dačić izjavio je danas da Dušan Bajatović ostaje na čelu "Srbijagasa" i da će socijalisti, uz to, dobiti još jedno važno javno preduzeće. Dačić već sada, dok je nova vlada i dalje u procesu formiranja… »
Dačić isprovociran u jutarnjem: Planuo pred kamerama - a vi to mene ne računate? Slušajte me sad dobro! (video)

Dačić isprovociran u jutarnjem: Planuo pred kamerama - a vi to mene ne računate? Slušajte me sad dobro! (video)

Mondo 26.10.2020
Problem je što svi misle da je Skupština tamo neko mesto za penzionere, izjavio novi predsednik parlamenta Ivica Dačić. Problem je što svi misle da je Skupština tamo neko mesto za penzionere, izjavio novi predsednik parlamenta Ivica Dačić. Novi… »
Dačić: Čekaju nas pritisci, ovo je trenutak u političkoj istoriji koja će biti burna

Dačić: Čekaju nas pritisci, ovo je trenutak u političkoj istoriji koja će biti burna

Telegraf 26.10.2020
- Ja sam tamo da delujemo efikasno i radimo dobro i da činimo zajednični front vlasti - rekao je Dačić o novoj funkciji, predsednika Skupštine. Predsednik Skupštine je druga po snazi funkcija u državi jer Skupštinu, kao i predsednika bira narod… »

Vesti dana »