Povezane vesti

Jeremić: Policija je sigurno u stanju da utvrdi ko mi je uputio mafijašku pretnju

Jeremić: Policija je sigurno u stanju da utvrdi ko mi je uputio mafijašku pretnju

Novi magazin 26.10.2020
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je danas da je policija "sasvim sigurno već u stanju" da identifikuje ljude koji su preko puta ulaza u zgradu u kojoj živi lepili plakate uvredljive sadržine, jer je cela ta ulica pokrivena kamerama, a da… »
Jeremić: Plakati – mafijaška poruka upućena mojoj porodici

Jeremić: Plakati – mafijaška poruka upućena mojoj porodici

Nova 26.10.2020
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić kaže o plakatima koji su se u nedelju uveče pojavili preko puta njegove zgrade, na ambasadi jedne afričke zemlje, da misli da je to bila "mafijaška poruka", upućena "očigledno njemu i njegovoj porodici", a… »
Jeremić: Plakati preko puta moje zgrade mafijaška poruka upućena mojoj porodici

Jeremić: Plakati preko puta moje zgrade mafijaška poruka upućena mojoj porodici

N1 Info 26.10.2020
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić kaže o plakatima koji su se u nedelju uveče pojavili preko puta njegove zgrade, na ambasadi jedne afričke zemlje, da misli da je to bila "mafijaška poruka", upućena "očigledno njemu i njegovoj porodici", a… »
Znamo gde živiš: Huligani oblepili komšiluk Vuka Jeremića

Znamo gde živiš: Huligani oblepili komšiluk Vuka Jeremića

Nova 26.10.2020
Na zgradi preko puta stana u kojem živii predsednik Narodne stranke osvanuli su uvredljivi plakati na kojima je on prikazan zajedno s predsednikom Stranke slobode i pravde Draganom Đilasom i Andrejem Bajecom, šefom Narodne stranke na Vračaru. Tuđih… »
FOTO: Plakati "Tuđih para nikad dosta" preko puta zgrade Vuka Jeremića

FOTO: Plakati "Tuđih para nikad dosta" preko puta zgrade Vuka Jeremića

Radio 021 26.10.2020
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić objavio je danas fotografiju plakata izlepljenih preko puta ulaza zgrade u kojoj živi, a na kojima je fotografija opozicionih političara, među kojima je i on sa natpisom "Tuđih para nikad dosta". "Sinoć su meni… »
Jeremić: Pogrdni plakati preko puta mog ulaza, poruka "znamo gde živite"

Jeremić: Pogrdni plakati preko puta mog ulaza, poruka "znamo gde živite"

N1 Info 26.10.2020
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić je naveo na svom Tviter nalogu da je nepoznata osoba sinoć njegovoj porodici i njemu poslala poruku "znamo gde živite", istakavši da su pogrdnim plakatima oblepljeni zidovi prekoputa ulaza zgrade u kojoj živi… »

Vesti dana »