Povezane vesti
Saković: Poskupeli pšenica i kukuruz zbog povećane tražnje u zdravstvenoj krizi
N1 Info 26.10.2020
Nagli skok cena pšenice i kukuruza na Produktnoj berzi u Novom Sadu za oko deset odsto uzrokovan je rastom cena tih žitarica na svetskom tržištu zbog povećane tražnje u zdravstvenoj krizi zbog pandemije, rekao je direktor Udruženja za unapređenje… »
Saković: Poskupeli pšenica i kukuruz i u Srbiji zbog veće tražnje u zdravstvenoj krizi
Danas 26.10.2020
Nagli skok cena pšenice i kukuruza na Produktnoj berzi u Novom Sadu za oko deset odsto uzrokovan je rastom cena tih žitarica na svetskom tržištu zbog povećane tražnje u zdravstvenoj krizi zbog pandemije, rekao je danas direktor Udruženja za unapređenje… »
Rekordi na Produktnoj berzi - ogromna potražnja za žitaricama, cene značajno rastu
RTS 26.10.2020
Protekle nedelje je zabeležen dupli rekord na Produktnoj berzi u Novom Sadu - rekordno visok nedeljni rast cena od 10 odsto za kukuruz i pšenicu, kao i rekordno visok promet. Direktor Produktne berze u Novom Sadu Miloš Janjić kaže za RTS da tome… »
Vesti dana »
Četvoro izabranih članova REM-a podnosi ostavke zbog političke instrumentalizacije Saveta
Mašina pre 3 satajoš 48 povezanih
(BLOG) Dijana Hrka koja 13 dana štrajkuje glađu izašla iz bolnice: Jaćimoviću podršku pružili zaposleni RTV-a
N1 Info pre 29 minutajoš 40 povezanih
Fiskalni savet: Budžetska rezerva i rast cena projekata ostaju netransparentni
Forbes pre 1 satjoš 19 povezanih
Nove cene goriva u Srbiji: Evrodizel poskupeo, benzin ostao isti
Naslovi.ai pre 2 satajoš 38 povezanih




