Povezane vesti

Bartomeu ostao u Barseloni, nije dao ostavku

Bartomeu ostao u Barseloni, nije dao ostavku

Dnevnik 26.10.2020
BARSELONA: Predsednik FK Barselona Đozep Marija Bartomeu ostao je na toj funkciji, saopšteno je večeras. Španski mediji su u toku dana preneli da bi on večeras mogao da podnese ostavku na tu funkciju na konferencije, koju su zakazali čelnici… »
Barselona čeka dozvolu nadležnih za održavanje referenduma

Barselona čeka dozvolu nadležnih za održavanje referenduma

Sportski žurnal 26.10.2020
Članovi kluba tražili su da se izglasa nepoverenje Bartomeuu i upravi, ali klub je danas saopštio da ne može da zakaže referendum sve dok nadležni ne kažu da je bezbedno. Više od 110.000 članova kluba ima pravo glasa. Fudbalski klub Barselona… »
Vanredna konferencija Barselone: Na pomolu veliki rastanak

Vanredna konferencija Barselone: Na pomolu veliki rastanak

Nova 26.10.2020
Đozep Marija Bartomeu, predsednik FK Barselona, mogao bi da podnese ostavku na tu funkciju, prenose španski mediji. Čelnici katalonskog giganta zakazali su konferenciju za medije za ponedeljak uveče, a tamošnji mediji ističu da je velika mogućnost… »
Bartomeu ostaje na čelu Barselone

Bartomeu ostaje na čelu Barselone

Nova 26.10.2020
Đozep Maria Bartomeu, predsednik Barselone, odlučio je da ne podnese ostavku pre isteka mandata, iako se nalazi pod pritiskom loših rezultata i rata sa Lionelom Mesijem. Bartomeu je najavio da će ostati da sačeka ishod glasanja o poverenju njemu i… »
Navijači barse konačno mogu da slave: Bartomeu odlazi sam?

Navijači barse konačno mogu da slave: Bartomeu odlazi sam?

Večernje novosti 26.10.2020
PREDSEDNIK FK Barselona Đozep Marija Bartomeu mogao bi da podnese ostavku na tu funksciju, prenosi španski mediji. Čelnici katalonskog giganta su zakazali konferenciju za medije večeras. No, kako tamošnji mediji ističu postoji velika šansa da prvi… »
Ne čeka glasanje: Bartomeu sam napušta Barsu?

Ne čeka glasanje: Bartomeu sam napušta Barsu?

N1 Info 26.10.2020
Kako prenose španski mediji, Đozep Marija Bartomeu mogao bi u ponedeljak da podnese ostavku na mesto predsednika Barselone. Rukovodstvo katalonskog kluba zakazalo je konferenciju za medije u ponedeljak uveče. Kako prenosi Sport, velike su šanse da će… »
Katalonija na nogama: Bartomeu u 19h podnosi ostavku?

Katalonija na nogama: Bartomeu u 19h podnosi ostavku?

Mozzart sport 26.10.2020
Najavljena konferencija za novinare u Barseloni. Trpi Đozep Bartomeu udarac za udarcem i po svemu sudeći više ne može da se drži na nogama. Vest koja je odjeknula kroz Kataloniju: rukovodstvo Barselone je zakazalo za 19 časova vanrednu konferenciju… »

Vesti dana »