Povezane vesti

Anđušić za Nova.rs: Žao mi je, ali biće lakše bez “grobara”

Anđušić za Nova.rs: Žao mi je, ali biće lakše bez “grobara”

Nova 26.10.2020
Burž konačno opet može da igra, a Danilo Anđušić u intervjuu za Nova.rs nije krio oduševljenje što su svi zdravi u francuskom timu. I to baš pred gostovanje košarkašima Partizana (sreda, 20.30), u 5. kolu Evrokupa. Srpski bek vraća se kući… »
Imali osmoro zaraženih koronom: Anđušić otkrio u kakvom sastavu Burg dolazi u goste Partizanu!

Imali osmoro zaraženih koronom: Anđušić otkrio u kakvom sastavu Burg dolazi u goste Partizanu!

Mondo 26.10.2020
Nekadašnji košarkaš Partizana Danilo Anđušić otkrio je kakvo je stanje u timu Burga. Nekadašnji košarkaš Partizana Danilo Anđušić otkrio je kakvo je stanje u timu Burga. Nekadašnji bek Partizana Danilo Anđušić sada je jedan od glavnih… »
Anđušić za mozzart Sport: Stižemo u punom sastavu, ali bez trenera Vučevića; žao mi je što neće biti Grobara

Anđušić za mozzart Sport: Stižemo u punom sastavu, ali bez trenera Vučevića; žao mi je što neće biti Grobara

Mozzart sport 26.10.2020
„Naravno da smo pričali o utakmici, komentarisali smo oko Partizana, Beograda i svega. Neće doživeti pravi osećaj igranja u Beogradu. Ali oni znaju da igraju protiv bivšeg šampiona Evrope, protiv velikog kluba. Da igraju protiv tima koji ima… »

Vesti dana »