Povezane vesti

Ušla trudna u rijaliti: Maja Marković traži test? Njen novi dečko u šoku! (VIDEO)

Ušla trudna u rijaliti: Maja Marković traži test? Njen novi dečko u šoku! (VIDEO)

Vesti online 27.10.2020
Maja Marković i Alen Hadrović juče su ozvaničili svoju vezu prvim poljupcem, a već danas su se javili prvi problemi. Naime, Maja se požalila na mučninu, pa je zatražila test krvi, a s obzirom na to da je njen verenik, Jovica Putniković, otkrio da… »
Maja nakon prevare sumnja da je trudna: Jovica se oglasio iz bolnice: "Trpim bolove, ne mogu da se pomeram, katastrofa sam!"

Maja nakon prevare sumnja da je trudna: Jovica se oglasio iz bolnice: "Trpim bolove, ne mogu da se pomeram, katastrofa sam!"

Blic 27.10.2020
Maja Marković, koja je verenika Jovicu Putnikovića u "Zadruzi 4" prevarila sa Alenom Hadrovićem, juče je više puta osetila mučnine, povraćala je tokom emisije i tražila je da uradi test za trudnoću, zbog sumnje da je trudna sa verenikom kog je… »
Maja sumnja da je trudna, verenik se oglasio iz bolnice: Ne bih to uopšte komentarisao, katastrofa sam!

Maja sumnja da je trudna, verenik se oglasio iz bolnice: Ne bih to uopšte komentarisao, katastrofa sam!

Mondo 27.10.2020
Učesnica Zadruge je tražila test za trudnoću, a evo šta kaže njen verenik kojeg je prevarila u rijalitiju! Učesnica Zadruge je tražila test za trudnoću, a evo šta kaže njen verenik kojeg je prevarila u rijalitiju! Iako još uvek nije raskrstila… »
Maja Marković sumnja da je trudna! Oglasio se Jovica Putniković!

Maja Marković sumnja da je trudna! Oglasio se Jovica Putniković!

Svet plus 27.10.2020
Maja Marković sumnja da je trudna, juče je više puta osećala mučninu i povraćala je tokom dana! Tražila je od produkcije test! Oglasio se Jovica Putniković tim povodom! Jovica Putniković otkrio je juče za Pink.rs da je sa svojom devojkom Majom… »

Vesti dana »