Povezane vesti

Jeremić: Nasilje u Srbiji je sve izraženije

Jeremić: Nasilje u Srbiji je sve izraženije

Beta 27.10.2020
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je večeras povodom lepljenja uvredljivih plakata preko puta zgrade u kojoj živi sa porodicom, da je u Srbiji sve više nasilja, naročito u verbalnoj komunikaciji. Na TV Njuzmaks Adria Jeremić je naglasio… »
Jeremić: Policija traži ko je lepio uvredljive plakate, sumnjam na aktiviste SNS

Jeremić: Policija traži ko je lepio uvredljive plakate, sumnjam na aktiviste SNS

N1 Info 27.10.2020
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić je podsetio da su vandali oblepili prostor ispred zgrade plakatima sa njegovom i fotografijom Dragana Đilasa i predsednika Opštinskog odbora Narodne stranke Vračar Andreja Bajeca, a ispod kojih piše “Tuđih… »
Jeremić: Policija zna ko je lepio uvredljive plakate, sumnjam na aktiviste vladajuće stranke

Jeremić: Policija zna ko je lepio uvredljive plakate, sumnjam na aktiviste vladajuće stranke

Beta 27.10.2020
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je danas da sumnja da su uvredljive plakate ispred zgrade u kojoj živi sa porodicom lepili aktivisti vladajuće stranke i da bi, ukoliko se to ispostavi da je tačno, za vlast bilo "dosta neprijatno" kada… »
Jeremić: Lepili plakate da uznemire moju suprugu i ćerku

Jeremić: Lepili plakate da uznemire moju suprugu i ćerku

Nova 27.10.2020
Vuk Jeremić, predsednik Narodne stranke, govorio je ovog jutra u emisiji "Probudi se" na televiziji NovaS o uvredljivim plakatima usmerenim protiv njega koji su juče osvanuli na zidu ispred zgrade u kojoj živi. Jeremić je podsetio da su vandali… »
Jeremić: Policija je sigurno u stanju da utvrdi ko mi je uputio mafijašku pretnju

Jeremić: Policija je sigurno u stanju da utvrdi ko mi je uputio mafijašku pretnju

Danas 26.10.2020
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je danas da je policija „sasvim sigurno već u stanju“ da identifikuje ljude koji su preko puta ulaza u zgradu u kojoj živi lepili plakate uvredljive sadržine, jer je cela ta ulica pokrivena kamerama… »

Vesti dana »