Povezane vesti
Pastor: Skupština AP Vojvodine 29. oktobra
RTV 27.10.2020
NOVI SAD - Predsednik Skupštine AP Vojvodina Ištvan Pastor najavio je danas da će se sednica pokrajinske skupštine održati u četvrtak, 29. oktobra. Prema njegovim rečima, tog dana će se završiti konstituisanje skupštine, a na drugoj sednici biće izabrana… »
Predsednik Skupštine AP Vojvodina: Prva sednica pokrajinske Skupštine biće održana u četvrtak
Srbija danas 27.10.2020
Predsednik Skupštine AP Vojvodina Ištvan Pastor najavio je danas da će se sednica pokrajinske skupštine održati u četvrtak, 29. oktobra. Prema njegovim rečima, tog dana će se završiti konstituisanje skupštine, a na drugoj sednici biće izabrana vlada u… »
Pastor: Skupština AP Vojvodine 29. oktobra
Telegraf 27.10.2020
Ocenio je da je najavljeni sastav nove vlade, u smislu rodne ravnopravnosti, ali i odnosa novih i starih ministara predstavlja dobar izbor dok uvođenje novih ministarstava stvara osnovu za sposobnu i efikasnu vladu u narednom periodu. Predsednik… »
Vesti dana »

Tramp šokirao Srbiju diplomatskim potezom: Svi smo mislili da je ovo već gotova stvar!
Blic pre 3 satajoš 4 povezane

''Krenuli su da truju naš narod'' Hegset objavio snimak uništenja broda kod Venecuele (video)
Alo pre 1 satjoš 2 povezane