Povezane vesti

Svedoci stravične saobraćajne nesreće sa trolom: Udario me je jedan automobil, drugi, treći sa svih strana

Svedoci stravične saobraćajne nesreće sa trolom: Udario me je jedan automobil, drugi, treći sa svih strana

Mondo 27.10.2020
Na svu sreću, u ovoj saobračajnoj nezgodi nije bilo fatalnih ishoda, a tri osobe su lakše povređene. Na svu sreću, u ovoj saobračajnoj nezgodi nije bilo fatalnih ishoda, a tri osobe su lakše povređene "Ostavio sam automobil na parkingu... nema ga… »
Srča na putu, polupani automobili: Prvi snimci iz Cvijićeve ulice gde su tri osobe povređene u sudaru trole i putničkih…

Srča na putu, polupani automobili: Prvi snimci iz Cvijićeve ulice gde su tri osobe povređene u sudaru trole i putničkih…

Blic 27.10.2020
Tri osobe su povređene kada je oko 10.50 došlo do saobraćajne nezgode u Cvijićevoj ulici u Beogradu u kojoj su učestvovala tri putnička automobila i jedan trolejbus. Šta je tačan uzrok nesreće još nije poznato, ali prema rečima očevidaca… »
Karambol u Beogradu: U sudaru trole i tri automobila povređene tri osobe

Karambol u Beogradu: U sudaru trole i tri automobila povređene tri osobe

Blic 27.10.2020
U saobraćajnoj nerseći u Cvijićevoj ulici u Beogradu, u kojoj su učestvovala tri putnička automobila, povređene su tri osobe. Nezgoda se dogodila u Cvijićevoj ulici u oko 10.50, potvrdili su iz MUP, ali nam je rečeno da zasad nema bližih… »

Vesti dana »