Povezane vesti

Bravo za Filipa, ali Nole ide dalje!

Bravo za Filipa, ali Nole ide dalje!

Sportske.net 27.10.2020
Odličan 'srpski derbi' na startu turnira u Beču. Prvi teniser sveta Novak Đoković uspešno je startovao na turniru u Beču. On je danas u zanimljivom i sadržajnom duelu savladao svog zemljaka i prijatelja Filipa Krajinovića rezultatom 2:0, po… »
Novak napustio konferenciju za štampu: Ogroman propust organizatora turnira!

Novak napustio konferenciju za štampu: Ogroman propust organizatora turnira!

Mondo 27.10.2020
Ovo ne bi smelo da se dešava. Ovo ne bi smelo da se dešava. Najbolji teniser sveta Novak Đoković dobro je započeo svoj nastup na turniru u Beču pošto je savladao Filipa Krajinovića. Prštalo je u srpskom derbiju, igrao se sjajan tenis, ali je na… »
Đoković pobedio Krajinovića,Lajović zaustavljen u prvom kolu ATP turnira u Beču

Đoković pobedio Krajinovića,Lajović zaustavljen u prvom kolu ATP turnira u Beču

Beta 27.10.2020
Prvi teniser sveta Novak Djoković plasirao se danas u drugo kolo ATP turnira u Beču. Srpski teniser je pobedio sunarodnika Filipa Krajinovića sa 2:0 u setovima (7:6, 6:3), za dva sata igre. Protivnik u narednoj rundi turnira u prestonici Austrije biće… »
Kraj za Lajovića u Beču

Kraj za Lajovića u Beču

Sportske.net 27.10.2020
Nije uspeo da se pridruži Novaku Đokoviću u drugom kolu. Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo danas da se plasira u drugo kolo ATP turnira u Beču. Lajović je poražen od Italijana Lorenca Zonga sa 0:2 u setovima (4:6, 3:6). Meč je trajao sat i… »
Beč: Lajović ispao u prvom kolu

Beč: Lajović ispao u prvom kolu

Dnevnik 27.10.2020
Srpski teniser Dušan Lajović poražen je na startu turnira u Beču od Italijana Lorenca Senogoa sa 0:2 (4:6, 3:6) u setovima. Meč je trajao sat i 21 minut. Dušan je dobro počeo meč, u trećem i devetom gemu prvog seta nije iskoristio po dve brejk… »
Kraj za Lajovića u Beču

Kraj za Lajovića u Beču

Mozzart sport 27.10.2020
Bolji je bio Italijan Lorenzo Sonego s 2:0 u setovima. Eliminisan je Filip Krajinović, eliminisan je sada i Dušan Lajović u prvom kolu turnira u Beču. Ako je Krajinović bio suštinski unapred prežaljen protiv Novaka Đokovića, onda su se Lajoviću… »
Đoković pobedio Krajinovića na startu turnira u Beču

Đoković pobedio Krajinovića na startu turnira u Beču

Dnevnik 27.10.2020
BEČ: Najbolji teniser sveta Novak Đoković uspešno je startovao na turniru u Beču, pošto je danas savladao zemljaka Filipa Krajinovića sa 7:6 (8:6), 6:3. Naredni rival Đokovića biće Hrvat Borna Ćorić, a pobeda u tom meču donela bi srpskom asu… »
Đoković posle trijumfa u Beču: Novak otkrio šta je rekao Krajinoviću po završetku prvog seta

Đoković posle trijumfa u Beču: Novak otkrio šta je rekao Krajinoviću po završetku prvog seta

Hot sport 27.10.2020
Prvi teniser sveta Novak Đoković slavio je u srpskom derbiju na startu turnira u Beču. Savladao je dobrog prijatelja Filipa Krajinovića posle dva odigrana seta (7:6, 6:3). Novak je na konferenciji pred početak Beča pričao na nemačkom, pa ga je… »
Đoković: Priznao sam Filipu, imao sam sreće

Đoković: Priznao sam Filipu, imao sam sreće

Nova 27.10.2020
Novak Đoković savladao je Filipa Krajinovića u prvom kolu turnira u Beču 7:6 (6), 6:3, a posle pobede u srpskom derbiju sumirao je utiske. “Rekao sam Filipu po završetku susreta da sam imao sreće u prvom setu. Veoma smo dobri prijatelji, on je… »

Vesti dana »