Povezane vesti

Uoči „rotacije” resora Stefanović i Vulin se obratili policiji i vojsci

Uoči „rotacije” resora Stefanović i Vulin se obratili policiji i vojsci

Politika 28.10.2020
Ministri Nebojša Stefanović i Aleksandar Vulin, uoči „rotacije” resora unutrašnjih poslova i odbrane u novoj vladi, posebnim porukama oprostili su se od pripadnika policije i vojske kojima su do sada bili nadležni ministri. – Želim da se… »
Vulin pripadnicima Vojske: Bilo je časno

Vulin pripadnicima Vojske: Bilo je časno

N1 Info 28.10.2020
Svim pripadnicima Ministarstva odbrane i Vojske Srbije želim da zahvalim na godinama zajedničke službe vojsci, državi i narodu. Zahvalan sam svakom od Vas i posebno vrhovnom komandantu Vojske Srbije Aleksandru Vučiću na prilici da učestvujem u… »
Vulin se zahvalio pripadnicima Vojske Srbije i Ministarstva odbrane: Bilo je časno služiti vojsci, državi i narodu

Vulin se zahvalio pripadnicima Vojske Srbije i Ministarstva odbrane: Bilo je časno služiti vojsci, državi i narodu

Srbija danas 28.10.2020
Borili smo se i izborili da odluke o vojsci donosi samo Srbija i izborili za pravo da brinemo o Republici Srpskoj i svim Srbima gde god da žive, poručio je bivši ministar odbrane Aldeksandar Vulin pripadnicima Ministarstva odbrane i Vojsci Srbije… »
Stefanović: Sa ponosom preuzimam novu dužnost

Stefanović: Sa ponosom preuzimam novu dužnost

Nova 28.10.2020
Želim da se zahvalim svim pripadnicima Ministarstva unutrašnjih poslova na našem zajedničkom radu u proteklih šest i po godina kako bi Srbija bila bezbedna i sigurna zemlja, izjavio je danas Nebojša Stefanović, a saopštio je MUP. “Imao sam… »
Zahvalnost pripadnicima MUP Stefanović: Ponosan sam na sve velike projekte i reforme, nastavite da se borite protiv kriminala…

Zahvalnost pripadnicima MUP Stefanović: Ponosan sam na sve velike projekte i reforme, nastavite da se borite protiv kriminala…

Večernje novosti 28.10.2020
MINISTAR unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović zahvalio se svim pripadnicima MUP-a na zajedničkom radu u proteklih šest i po godina. -Želim da se zahvalim svim pripadnicima Ministarstva unutrašnjih poslova na našem zajedničkom radu u proteklih… »

Vesti dana »

Embid psovkama negodovao zbog poraza od Njujorka

Embid psovkama negodovao zbog poraza od Njujorka

Sportski žurnal pre 4 minutajoš 36 povezanih
Usvojene izmene Zakona o lokalnim izborima

Usvojene izmene Zakona o lokalnim izborima

Beta pre 22 minutajoš 32 povezane
UN moraju da spreče etnički inženjering

UN moraju da spreče etnički inženjering

Politika pre 4 minutajoš 20 povezanih
Vučić čestitao Dan Vojske Srbije

Vučić čestitao Dan Vojske Srbije

Beta pre 59 minutajoš 19 povezanih