Povezane vesti

"Duša me boli" - Božinov predložio dva pojačanja za bolji Partizan!

"Duša me boli" - Božinov predložio dva pojačanja za bolji Partizan!

Sportske.net 28.10.2020
Veruje da bi nekadašnji saigrači podigli klub. Nekadašnji fudbaler Partizana Valeri Božinov ostao je u lepo sećanju "grobara" zbog privrženosti klubu koji je posećivao čak i kada je napustio Humsku. Bugarin nikada nije prestao da navija za… »
Božinov zna kako treba: Zbog jedne stvari ga posebno boli duša – bivši napadač Partizana ima ‘rešenje’!

Božinov zna kako treba: Zbog jedne stvari ga posebno boli duša – bivši napadač Partizana ima ‘rešenje’!

Hot sport 28.10.2020
Bugarski napadač Valerij Božinov (34) nije dugo igrao u Partizanu, ali su mu crno-beli ostali u srcu, kao što je i on ostao u srcima navijača. Čuveni bugarski fudbaler i bivši napadač Partizana u crno-belom dresu je igrao od 2015. do 2017. godine… »
Božinova boli duša zbog Partizana: Zašto Saša Ilić nije u klubu?

Božinova boli duša zbog Partizana: Zašto Saša Ilić nije u klubu?

Mozzart sport 28.10.2020
„On bi sa Dankom Lazovićem napravio strašan tim“, poručio je bugarski napadač. Nije previše vremena proveo Valeri Božinov u Partizanu, ali se sjajno infiltrirao u crno-belo jato. Za dve sezone u Beogradu stekao je mnogo prijatelje u Humskoj, pa… »
Duša me boli što Saša ilić nije u Partizanu: Božinov ima rešenje za probleme u Humskoj!

Duša me boli što Saša ilić nije u Partizanu: Božinov ima rešenje za probleme u Humskoj!

Mondo 28.10.2020
"Mislim da bi u saradnji Lazovićem, koji obožava Partizan, Saša napravio velike stvari i strašnu ekipu". "Mislim da bi u saradnji Lazovićem, koji obožava Partizan, Saša napravio velike stvari i strašnu ekipu". Bugarski napadač Valerij Božinov… »

Vesti dana »