Povezane vesti

Crna Gora – ko je zadovoljan predlozima, a ko traži izmene u sastavu buduće vlade

Crna Gora – ko je zadovoljan predlozima, a ko traži izmene u sastavu buduće vlade

RTS 28.10.2020
Trojna koalicija koja je osvojila tesnu većinu na izborima u Crnoj Gori već 20 dana zvanično pregovara o podeli resora u novoj vladi i personalnim rešenjima. Toliko traju i spekulacije koja će lista, koliko i kojih resora dobiti, ko je predlozima… »
Krivokapić izneo ohrabruće prognoze u vezi sa formiranjem nove Vlade: Ne isključuje učešće političara

Krivokapić izneo ohrabruće prognoze u vezi sa formiranjem nove Vlade: Ne isključuje učešće političara

Srbija danas 28.10.2020
Mandatar ostaje pri stavu da svi kandidati za ministre u novoj Vladi moraju proći proveru kompetencija za funkciju na koju su predloženi. - Iako pojedini koalicioni partneri u odgovoru na moju inicijativu nisu dostavili predlog kandidata za ponuđene… »
Krivokapić ohrabren napretkom u formiranju vlade; Abazović za ekspertsku vladu; Medojević vicepremijer?

Krivokapić ohrabren napretkom u formiranju vlade; Abazović za ekspertsku vladu; Medojević vicepremijer?

RTV 28.10.2020
PODGORICA - Mandatar za sastav nove Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić kaže da je ohrabren učinjenim napretkom u formiranju nove vlade, iako pojedini koalicioni partneri u odgovoru na njegovu inicijativu nisu dostavili predlog kandidata za ponuđene… »
Krivokapić: Svi kandidati za ministre moraju da prođu test kompetencije za resor

Krivokapić: Svi kandidati za ministre moraju da prođu test kompetencije za resor

N1 Info 28.10.2020
Mandatar za sastav Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić ne isključuje mogućnost učešća političara u novoj izvršnoj vlasti, ukoliko oni svojom biografijom zadovoljavaju uslove za predloženu funkciju. Krivokapić je na svom Tviter nalogu napisao da… »
Krivokapić ohrabren napretkom u sastavljanju vlade

Krivokapić ohrabren napretkom u sastavljanju vlade

Vesti online 28.10.2020
Mandatar za sastav nove Vlade Crne Gore, Zdravko Krivokapić kazao je da je ohrabren učinjenim napretkom u sastavljanju Vlade, iako pojedini koalicioni partneri u odgovoru na njegovu inicijativu nisu dostavili predlog kandidata za ponuđene resore. On je… »
Ohrabren napretkom u sastavljanju Vlade Krivokapić: Načelno prihvaćeno da stručnjaci vode resore

Ohrabren napretkom u sastavljanju Vlade Krivokapić: Načelno prihvaćeno da stručnjaci vode resore

Večernje novosti 28.10.2020
IAKO pojedini koalicioni partneri u odgovoru na moju inicijativu nisu dostavili predlog kandidata za ponuđene resore, ohrabren sam učinjenim napretkom u sastavljanju Vlade, posebno činjenicom da koalicije načelno prihvataju da resore treba da vode pre… »
Krivokapić: Kandidati za ministre moraju da prođu proveru

Krivokapić: Kandidati za ministre moraju da prođu proveru

Nova 28.10.2020
Mandatar za sastav nove Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić poručio je danas da u vladi moraju da sede stručni ljudi. Iako pojedini koalicioni partneri u odgovoru na moju inicijativu nisu dostavili predlog kandidata za resore koje sam im ponudio… »

Vesti dana »