Povezane vesti

Novi Sad do kraja godine dobija bistu Tarasa Ševčenka

Novi Sad do kraja godine dobija bistu Tarasa Ševčenka

NoviSad.com 28.10.2020
Novi Sad - Bista ukrajinskog pesnika Tarasa Ševčenka biće postavljena u Novom Sadu do kraja 2020, tri godine od prihvatanja ideje da naš grad dobije obeležje posvećeno ovom ukrajinskom heroju. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević o ovome je… »
Novi Sad do kraja godine dobija bistu Tarasa Ševčenka

Novi Sad do kraja godine dobija bistu Tarasa Ševčenka

Radio 021 28.10.2020
Bista ukrajinskog pesnika Tarasa Ševčenka biće postavljena u Novom Sadu do kraja 2020, tri godine od prihvatanja ideje da vojvođanska prestonica dobije obeležje posvećeno ovom ukrajinskom heroju. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević o ovome je… »
Novi Sad do kraja godine dobija bistu ukrajinskog pesnika

Novi Sad do kraja godine dobija bistu ukrajinskog pesnika

RTV 28.10.2020
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je u Gradskoj kući ambasadora Ukrajine u Republici Srbiji Nj.E. Oleksandra Aleksandroviča. Oni su razgovarali o prijateljstvu Ukrajine i Srbije i dva bratska slovenska naroda, kao i o značaju… »
Vučević primio ambasadora Ukrajine: Mi kao dva bratska slovenska naroda možemo da sarađujemo u mnogim oblastima

Vučević primio ambasadora Ukrajine: Mi kao dva bratska slovenska naroda možemo da sarađujemo u mnogim oblastima

Mondo 28.10.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je u Gradskoj kući ambasadora Ukrajine u Republici Srbiji Nj.E. Oleksandra Aleksandroviča. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je u Gradskoj kući ambasadora Ukrajine u Republici Srbiji… »
Ambasador Ukrajine posetio novi SAD! Vučević: Možemo da sarađujemo u mnogim oblastima, prevashodno kulture

Ambasador Ukrajine posetio novi SAD! Vučević: Možemo da sarađujemo u mnogim oblastima, prevashodno kulture

Srbija danas 28.10.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je u Gradskoj kući ambasadora Ukrajine u Republici Srbiji Nj.E. Oleksandra Aleksandroviča. Oni su razgovarali o prijateljstvu Ukrajine i Srbije i dva bratska slovenska naroda, kao i o značaju njegovog… »
Ambasador Ukrajine posetio Novi Sad

Ambasador Ukrajine posetio Novi Sad

Dnevnik 28.10.2020
NOVI SAD: Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je u Gradskoj kući ambasadora Ukrajine u Republici Srbiji Nj.E. Oleksandra Aleksandroviča. Oni su razgovarali o prijateljstvu Ukrajine i Srbije i dva bratska slovenska naroda, kao i o značaju… »
Vučević: Mi kao dva bratska slovenska naroda možemo da sarađujemo u mnogim oblastima, prevashodno kulture

Vučević: Mi kao dva bratska slovenska naroda možemo da sarađujemo u mnogim oblastima, prevashodno kulture

Kurir 28.10.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je u Gradskoj kući ambasadora Ukrajine u Republici Srbiji Nj.E. Oleksandra Aleksandroviča. Oni su razgovarali o prijateljstvu Ukrajine i Srbije i dva bratska slovenska naroda, kao i o značaju njegovog… »

Vesti dana »