Povezane vesti

VIDEO Tramp: Okončao sam 400 godina dug sukob između Srbije i Kosova

VIDEO Tramp: Okončao sam 400 godina dug sukob između Srbije i Kosova

Radio 021 28.10.2020
Predsednik SAD Donald Tramp je na predizbornom skupu u Nebraski u utorak uveče rekao da je upravo on okončao "400 godina sukoba između Srbije i Kosova". Govoreći o sporazumu koji su potpisali Beograd i Priština u Vašingtonu, Tramp je rekao da je… »
Tramp o sporazumu Beograda i Prištine: Zaustavili smo sukob star 400 godina

Tramp o sporazumu Beograda i Prištine: Zaustavili smo sukob star 400 godina

RTS 28.10.2020
Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, sinoć je u Nebraski održao predizborni skup, gde se tokom svog govora ponovo pohvalio sporazumom potpisanim u Vašingtonu u septembru između Beograda i Prištine, piše "Gazeta ekspres". Donald… »
Tramp rekao da je on okončao "400 godina sukoba između Srbije i Kosova"

Tramp rekao da je on okončao "400 godina sukoba između Srbije i Kosova"

N1 Info 28.10.2020
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp je na predizbornom skupu u Nebraski rekao da je upravo on okončao 400 godina sukoba između Srbije i Kosova, prenosi RTK. "Sve je trajalo 20 minuta. Borili su se 40 godina, mada mislim da se bore 400… »
Tramp: Vučić i Hoti su se grlili i ljubili u Ovalnoj sobi

Tramp: Vučić i Hoti su se grlili i ljubili u Ovalnoj sobi

Nova 28.10.2020
Predsednik SAD Donald tramp na poslednjem u nizu svojih predizbornih mitinga ponovio je još jednom priču o svojoj ulozi u razrešenju konflikta između Beograda i Prištine - makar onako kako ga on vidi. “Znate, ja sam nominovan za Nobelovu nagradu za… »

Vesti dana »