Povezane vesti
Gradonačelnik Nikola Dašić posetio Janfeng
RTK 28.10.2020
Poslovanje, rezultati i budući planovi kompanije Janfeng bile su teme sastanka gradonačelnika Nikole Dašića i menadžmenta ove fabrike za proizvodnju delova za automobilske enterijere u Kragujevcu. Kineska kompanija Janfeng u Kragujevcu radi 11 meseci… »
Kompanije poput Janfenga – strateški partner grada Kragujevca
Glas Šumadije 28.10.2020
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić posetio je danas Janfeng u Kragujevcu, fabriku za proizvodnju delova za automobilske enterijere, kako bi se upoznao sa poslovanjem kompanije, rezultatima i budućim planovima. Kineska kompanija Janfeng u Kragujevcu… »
U kompaniji “Yanfeng” u Kragujevcu do kraja 2023. biće zaposleno ukupno 800 ljudi (FOTO)
InfoKG 28.10.2020
U kineskoj kompaniji “Yanfeng” u Kragujevcu do kraja 2023. biće zaposleno ukupno 800 ljudi. To je poručeno prilikom posete gradonačelnika Kragujevca Nikole Dašića ovoj fabrici za proizvodnju delova za automobilske enterijere. Dašić je naglasio da je… »
Vesti dana »
Pijan seo za volan, pa pregazio dve žene. Oglasio se MUP o jezivoj nesreći u Velikoj Moštanici: Telo jedne nađeno u kanalu pored puta
Blic pre 34 minutajoš 2 povezane
Novosadski i niški studenti 1. januara obeležavaju 14 meseci od pada nadstrešnice
Danas pre 1 satjoš 1 povezana






