Povezane vesti
Protest ženskih organizacija ispred Ambasade Poljske u Beogradu
Danas 28.10.2020
Povodom odluke Ustavnog suda u Poljskoj o potpunoj zabrani abortusa U znak solidarnosti sa građankama/ima Poljske koji/e danima protestuju protov odluke Ustavnog suda o skoro potpunoj zabrani abortusa, Žene u crnom i Autonomni ženski centar organizovali… »
Beograđanke zbog prava na abortus stale uz poljakinje: Poručile "ovo je rat"!
Mondo 28.10.2020
Nakon radikalnih protesta koji su izbili u Poljskoj nakon usvajanja zakona o zabrani abortusa, širom sveta žene pružaju podršku. Ispred ambasade Poljske u Beogradu u organizaciji "Žena u crnom" održan je jedan takav skup. Nakon radikalnih protesta koji… »
Protest 'Žena u crnom' ispred ambasade Poljske u Beogradu zbog zabrane abortusa
Slobodna Evropa 28.10.2020
Aktivistkinje i aktivisti nevladinih organizacija „Žene u crnom“ i Autonomnog ženskog centra protestvovali su 28. oktobra ispred Ambasade Poljske u Beogradu, u znak solidarnosti sa stotinama hiljada Poljaka koji na poziv građanskog udruženja… »
Vesti dana »

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 25 minutajoš 1 povezana

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

UŽIVO (FOTO, VIDEO) Protest „Srbija se umiriti ne može“: Na Novom Beogradu policija bacila suzavac i šok bombe, incidenti u Valjevu i Novom Sadu
Danas pre 50 minutajoš 3 povezane

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Vlada Kanade primorala sindikat stjuardesa i kompanije Er Kanada na arbitražu
Danas pre 6 satijoš 1 povezana