Povezane vesti
Komšić Dodiku: RS je entitet, nema granice
Nova 28.10.2020
Član Predsedništva BiH Željko Komšić izjavio je danas da član Predsedništva BiH Milorad Dodik kroz "navodne razgovore sa predsednikom Republike Srbije Aleksandrom Vučićem promoviše nepostojeće granice entiteta Republika Srpska". “Šta god da je pričao sa… »
Dogovor Dodika i Vučića: Granice između Srbije i Republike Srpske neće biti zatvorene
RTV 28.10.2020
BANJALUKA - Član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je danas telefonom razgovarao sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i da je dogovoreno da granice između Srbije i Republike Srpske neće biti zatvorene, prenosi RTRS. Dodik je rekao da bi… »
Dodik: Neće biti zatvaranja granica između RS i Srbije
Danas 28.10.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je razgovarao sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i da je dogovoreno da ne bude zatvaranja granice između RS i Srbije. On je rekao da u RS neće ponovo biti uvedeno vanredno stanje zbog… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Vrelo i suvo vreme danas, promena i pad temperature od nedelje uz nestabilno vreme
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 32 povezane

Napad uniformisanog lica na novinara Vuka Cvijića hemijskim sredstvom tokom protesta
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 7 povezanih

Crta podnela krivične prijave zbog dešavanja na protestima
Serbian News Media pre 25 minutajoš 22 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 17 povezanih