Povezane vesti

„Ja sam momče sa Kosova“ – kosovska bajka za naredne generacije

„Ja sam momče sa Kosova“ – kosovska bajka za naredne generacije

RTS 29.10.2020
Iz neobične saradnje glumca Milana Vasića i trubača Dejana Petrovića i njegovog orkestra, nastala je pesma „Ja sam momče sa Kosova“ koju će na digitalnim platformama za distribuciju muzike objaviti PGP RTS. Jutjub premijera spota na zvaničnom… »
Milan Vasić i Dejan Petrović udružili snage: Pogledajte spot za pesmu "Ja sam momče sa Kosova" (video)

Milan Vasić i Dejan Petrović udružili snage: Pogledajte spot za pesmu "Ja sam momče sa Kosova" (video)

Blic 29.10.2020
Glumac Milan Vasić i trubač Dejan Petrović udružili su se i snimili novu verziju stare pesme "Ja sam momče sa Kosova" Svetomira Ilića Sikija iz 1988. godine, a spot za tu numeru, predstavljen je danas u Radio Beogradu. Spot se može naći i na… »
Čarolija koja tera suze na oči: Milan Vasić i Dejan Petrović snimili staru pesmu Ja sam momče sa Kosova

Čarolija koja tera suze na oči: Milan Vasić i Dejan Petrović snimili staru pesmu Ja sam momče sa Kosova

Večernje novosti 29.10.2020
GLUMAC Milan Vasić i trubač Dejan Petrović udružili su se i snimili novu verziju stare pesme "Ja sam momče sa Kosova". Ova numera i spot biće zvanično predstavljeni danas, a umetnici ne skrivaju zadovoljstvo ostvarenom saradnjom. - Do ideje je… »

Vesti dana »