Povezane vesti

Zvezda igra "srpsku košarku", lojdu je sve dopušteno: "Njima je svejedno gde igraju, uvek je isto"

Zvezda igra "srpsku košarku", lojdu je sve dopušteno: "Njima je svejedno gde igraju, uvek je isto"

Mondo 29.10.2020
Crveno-beli su doputovali u Moskvu, a njihov tamošnji domaćin zna šta da očekuje od ekipe Saše Obradovića. Govorili su u Himkiju o Zvezdinom lideru, njenom stilu i načinu na koji će probati da je zaustave. Crveno-beli su doputovali u Moskvu, a… »
Obradović: Himki je tim za Top 8, šansa u čvrstini

Obradović: Himki je tim za Top 8, šansa u čvrstini

N1 Info 29.10.2020
Trenera Crvene zvezde Sašu Obradovića ne zavaravaju loši rezultati Himkija ove sezone i tvrdi da je reč o sjajnoj ekipi. Uoči gostovanja crveno-belih u šestom kolu Evrolige, klub iz Podmoskovlja upisao je svih pet poraza i zauzima poslednje mesto na… »
Obradović: Himki vidi Zvezdu kao šansu za prvu pobedu

Obradović: Himki vidi Zvezdu kao šansu za prvu pobedu

Nova 29.10.2020
Košarkaši Crvene zvezde otputovali su u Moskvu, gde ih u petak od 18 časova očekuje meč 6. kola Evrolige sa Himkijem. Srpskog evroligaša čeka teško gostovanje u dvorani „Mitišči arena“, u Podmoskovlju. Crveno-beli će trenirati u četvrtak… »
Saša Obradović: Himki ima ekipu za top 8, pogodila ih je korona

Saša Obradović: Himki ima ekipu za top 8, pogodila ih je korona

Mozzart sport 29.10.2020
„Mi imamo problem sa prilagođavanjem novajlija“, poručio trener crveno-belih. Кošarkaši Crvene zvezde otputovali su u Moskvu gde ih u petak od 18 časova očekuje meč 6. kola Evrolige sa Himkijem. Utakmica se igra u dvorani „Mitišči Arena“… »
Saša Obradović pred gostovanje u Rusiji: Himki je željan pobede, ali imamo i mi svoje adute

Saša Obradović pred gostovanje u Rusiji: Himki je željan pobede, ali imamo i mi svoje adute

Hot sport 29.10.2020
Trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović kaže da Himki u dosadašnjem toku sezone nije pokazao pravo lice. On je dodao da veruje da ruska ekipa u predstojećem meču šestog kola Evrolige vidi šansu da se vrati na pobednički kolosek. Himki je… »
Saša Obradović upozorava: ''Oni su za Top 8, sigurno!''

Saša Obradović upozorava: ''Oni su za Top 8, sigurno!''

Sportske.net 29.10.2020
Trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović rekao je danas da je Himki kvalitetan tim i da će njegova ekipa imati šansu za pobedu samo ako bude igrala angažovano tokom čitave utakmice. Košarkaši Crvene zvezde otputovali su u najjačem sastavu… »
Obradović: Rezultati Himkija posledica korona virusa...

Obradović: Rezultati Himkija posledica korona virusa...

Dnevnik 29.10.2020
BEOGRAD: Himki u dosadašnjem toku sezone nije pokazao pravo lice, korona virus i njegove posledice su ih poremetile i verujem da protiv nas vide šansu da se vrate na pobednički kolosek, izjavio je trener košarkaša Crvene zvezda Saša Obradović… »
Saša Obradović: Himki je opasan kad je kompletan, ali imamo i mi adute

Saša Obradović: Himki je opasan kad je kompletan, ali imamo i mi adute

Večernje novosti 29.10.2020
KOŠARKAŠI Crvene zvezde u petak od 18 časova gostuju u Moskvi ekipi Himkija u 6.kolu Evrolige. Utakmica se igra u dvorani „Mitišči Arena“ u Moskovskoj regiji, a crveno-beli su otputovali u Rusiju u najjačem sastavu. Tim će tokom večeri… »

Vesti dana »