Povezane vesti

Žestoka svađa u koaliciji! Medojević opleo po krivokapiću: Ovo može da izjavi samo neko ko je napravio dil sa Milom!

Žestoka svađa u koaliciji! Medojević opleo po krivokapiću: Ovo može da izjavi samo neko ko je napravio dil sa Milom!

Kurir 29.10.2020
Predsednik PzP Nebojša Medojević reagovao je danas na izjavu mandatara Zdravka Krivokapića, da bi Vlada Crne Gore imala "niži nivo reputacije" ako bi u njoj bila trojica lidera DF-a i poručio da to može da kaže samo neko ko je u dilu sa Milom… »
Mandić oštro o Krivokapiću: Više ništa nije isto; Medojević: To može samo neko ko je u dilu sa Đukanovićem

Mandić oštro o Krivokapiću: Više ništa nije isto; Medojević: To može samo neko ko je u dilu sa Đukanovićem

RTV 29.10.2020
PODGORICA - Jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić oštro je reagovao na izjavu mandatara Zdravka Krivokapića da bi "vlada imala niži nivo reputacije ako bi u njoj bila trojica lidera tog saveza". Krivokapić je za najnoviji broj… »
Mandić poručio Krivokapiću: Više ništa nije isto

Mandić poručio Krivokapiću: Više ništa nije isto

Politika 29.10.2020
Medojević:To može samo neko ko je u dilu sa Đukanovićem. PODGORICA - Jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić oštro je reagovao na izjavu mandatara Zdravka Krivokapića da bi „vlada imala niži nivo reputacije ako bi u njoj bila trojica… »
DF: Poslednji nastupi Krivokapića u medijima "liče na dil" sa Đukanovićem

DF: Poslednji nastupi Krivokapića u medijima "liče na dil" sa Đukanovićem

N1 Info 29.10.2020
Lideri Demokratskog fronta (DF) Andrija Mandić i Nebojša Medojević ponovo su oštro kritikovali mandatara za sastavljanje nove vlade Crne Gore Zdravka Krivokapića, navodeći da je Srpska pravoslavna crkva tražila da on bude na čelu liste "Za… »
Mandić opet opleo po krivokapiću: Na listu je postavljen po predlogu SPC, a vidi šta sada radi!

Mandić opet opleo po krivokapiću: Na listu je postavljen po predlogu SPC, a vidi šta sada radi!

Kurir 29.10.2020
Lider Nove srpske demokratije (Nova) i jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) kazao je da je Zdravko Krivokapić došao na čelo liste "Za budućnost Crne Gore", na predlog "ovdašnje više crkvene jerarhije". "Krivokapić je došao kao predlog… »
"Uveravali su me da je Krivokapić glasač DPS-a, ali smo verovali sveštenstvu"

"Uveravali su me da je Krivokapić glasač DPS-a, ali smo verovali sveštenstvu"

Alo 29.10.2020
Lider Nove srpske demokratije (Nova) i jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) kazao je da je Zdravko Krivokapić došao na čelo liste "Za budućnost Crne Gore", na predlog "ovdašnje više crkvene jerarhije". "Krivokapić je došao kao predlog… »
Andrija Mandić: Mnoge stvari su jasnije, tako da, što se mene tiče, ništa više nije isto

Andrija Mandić: Mnoge stvari su jasnije, tako da, što se mene tiče, ništa više nije isto

Večernje novosti 29.10.2020
LIDER Nove srpske demokratije Andrija Mandić izjavio je da je mandatar Zdravko Krivokapić došao na čelo liste "Za budućnost Crne Gore", na predlog "ovdašnje više crkvene jerarhije". - To je bio i uslov da oni podrže našu listu na izborima. Ako… »

Vesti dana »