Povezane vesti
Lekar ljudina: Korona stigla i doktora Gorana Stevanovića koji se protiv virusa borio 24 sata dnevno!
Kurir 30.10.2020
Prvi čovek Infektivne doc. dr Goran Stevanović spasao je mnoge živote, a sada se u izolaciji i sam bori protiv infekcije. Jedan od najistaknutijih boraca za suzbijanje epidemije koronavirusa u Srbiji, lekar koji je sačuvao mnoge živote posvetivši se… »
Preciznost: 97%, a jeftiniji od PCR Sve o novim antigenskim testovima koji otkrivaju korona virus za samo pola sata
Blic 29.10.2020
Zahvaljujući novim antigenskim testovima, koji će uskoro početi da se koriste u Srbiji, za samo pola sata znaće se da li je neko zaražen virusom i to sa velikom preciznošću, čak do 97 odsto. Ono što je posebno važno, na početku bolesti moći će da se… »
Vesti dana »
Konačno vrhunski Bogdanović - kapiten Srbije brojao do 21 u slavlju Klipersa
RTS pre 59 minutajoš 15 povezanih
Izgorele tri barake na Čukaričkoj padini: Sumnja se da ima žrtava
Mondo pre 54 minutajoš 17 povezanih
Sa minus dva na 22 Vremenska prognoza za vikend donosi potpuni obrt, a već od naredne nedelje RHMZ upozorava na jednu pojavu
Alo pre 2 satajoš 7 povezanih
Analize u EU: Korupcija u vrhu vlasti Ukrajine koleba podršku Zapada i put ka EU
N1 Info pre 4 minutajoš 2 povezane



