Povezane vesti

Afrički Mediji bruje: Suma je isfolirao povredu!

Afrički Mediji bruje: Suma je isfolirao povredu!

Hot sport 30.10.2020
Vezista Partizana je na derbiju doživeo tešku povredu oka. Sejduba Suma će morati najmanje mesec dana van terena. Povreda je veoma opasna s’ obzirom na to da se radi o oku. U pitanju je kontuzija oka i fudbaleru je zabranjeno i da trenira. Selektor… »
Juventus želi da otpusti pirla: Sprema se prava bomba u Torinu!

Juventus želi da otpusti pirla: Sprema se prava bomba u Torinu!

Hot sport 30.10.2020
Legendarni fudbaler blizu otkaza! Juventus se nalazi u lošoj formi. Na svom terenu poraženi su od Barselone rezultatom 0:2. Kako prenosi poznati novinar Paolo Zilijani, Andrea Pirlo bi mogao da napusti klupu aktuelnog šampiona Italije. Zilijani tvrdi… »
Dama hoće da otkači pirla: Poznato ime novog trenera Juventusa? (foto)

Dama hoće da otkači pirla: Poznato ime novog trenera Juventusa? (foto)

Večernje novosti 30.10.2020
POSLE poraza od Barselone Andrea Pirlo bi veoma brzo moga da bude smenjen sa klupe Juventusa. Loša forma „Stare dame“ već je pokrenula spekulacije da bi legendarni „Mocart“ mogao da napusti aktuelnog prvaka Italije. Tu vest na svom Tviter nalogu… »
Bivši štoper Mančester junajteda srećan zbog povratka u italiju: ‘Presrećan sam! Ovo sam čekao čitavo leto’

Bivši štoper Mančester junajteda srećan zbog povratka u italiju: ‘Presrećan sam! Ovo sam čekao čitavo leto’

Hot sport 30.10.2020
Defanzivac je zadovoljan. Roma nije blistala u četvrtak. U okviru drugog kola grupne faze Lige Evrope Roma i CSKA Sofija su remizirali. Meč se završio rezultatom 0:0. Kris Smoling je ipak zadovoljan. -Čitavo leto sam čekao da se vratim i ponovo… »

Vesti dana »