Povezane vesti

„Uradio sam šta sam hteo, nastavljam dalje… Bio je ovo tužan dan“

„Uradio sam šta sam hteo, nastavljam dalje… Bio je ovo tužan dan“

Vesti online 30.10.2020
Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković otkrio je razlog poraza od Italijana Lorenca Sonega u 1/4 finalu ATP turnira u Beču. Sonego je ubedljivo savladao Đokovića 6:2, 6:1. – Da, to što sam obezbedio mesto broj jedan na kraju godine je imao… »
Đoković posle meča pomenuo Amfilohija: Tužan dan, a nije mi se ni igralo

Đoković posle meča pomenuo Amfilohija: Tužan dan, a nije mi se ni igralo

N1 Info 30.10.2020
Srpski teniser Novak Đoković istakao je posle poraza od Lorenca Sonega u četvrtfinalnom meču turnira u Beču da je dan bio jako čudan i da nije bio motivisan kao inače. Srpski teniser je nakon poraza, konferenciju za medije počeo izjavom vezanu za… »
Đokoviću se ovo nikada nije dogodilo

Đokoviću se ovo nikada nije dogodilo

Vesti online 30.10.2020
Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković ubedljivo je poražen u četvrtfinalu ATP turnira u Beču. Bolji od najboljeg tenisera sveta bio je Italijan Lorenco Sonego, koji je 42. na ATP listi, koji je pobedio Đokovića 6:2, 6:1. Italijan je do glavnog… »
Novakovo objašnjenje za lošu igru, Italijani će kolutati očima!

Novakovo objašnjenje za lošu igru, Italijani će kolutati očima!

Sportske.net 30.10.2020
Italijani slave veliku pobedu nad Novakom Đokovićem. Italijan Lorenco Sonego je danas naneo najteži poraz u karijeri Novaku Đokoviću, savladao ga je sa 6:1 i 6:2, izgledalo je kao da srpski teniser nije želeo previše da se umara i nakon izgubljenog… »
Novak emotivno o smrti Amfilohija: Bio je zvezda vodilja, veliki borac kome zbog ovoga moramo biti zahvalni!

Novak emotivno o smrti Amfilohija: Bio je zvezda vodilja, veliki borac kome zbog ovoga moramo biti zahvalni!

Mondo 30.10.2020
Posle poraza od Lorenca Sonega Novak Đoković se obratio novinarima i tom prilikom je pričao i o nedavno preminulom mitropolitu Amfilohiju. Posle poraza od Lorenca Sonega Novak Đoković se obratio novinarima i tom prilikom je pričao i o nedavno… »
Neslavan rekord: Najteži poraz Novaka u dva seta

Neslavan rekord: Najteži poraz Novaka u dva seta

Nova 30.10.2020
Poraz od Lorenca Sonega u četvrtfinalu turnira u Beču bio je najubedljiviji za srpskog tenisera do sada, kada je reč o mečevima u dva dobijena seta. Italijanu, koji je 42. na svetskoj listi, uspelo je što nije nikom – da mu Novak u meču uzme svega… »
Đoković: Tužan dan za sve, Amfilohije je bio veliki borac

Đoković: Tužan dan za sve, Amfilohije je bio veliki borac

Nova 30.10.2020
Novak Đoković je na obraćanju medijma posle poraza od Lorenca Sonega u četvrtfinalu turnira u Beču, pričao i o odlasku sa životne pozornice mitropolita Amfilohija Radovića. Novak se tokom dana, na društvenim mrežama oglasio tim povodom, a šta… »
Beč: Đoković ubedljivo poražen

Beč: Đoković ubedljivo poražen

Dnevnik 30.10.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u polufinale turnira u Beču, pošto ga je ubedljivo porazio Italijan Lorenco Sonego sa 0:2 (2:6, 1:6) u setovima. Meč je trajao sat i 10 minuta. Sonego je, inače, 42. igrač na ATP listi a… »
Nestvarno je, svi znamo da je Novak najbolji na svetu: Sonego pobedio Novaka, pa mu klecala kolena od uzbuđenja!

Nestvarno je, svi znamo da je Novak najbolji na svetu: Sonego pobedio Novaka, pa mu klecala kolena od uzbuđenja!

Mondo 30.10.2020
Lorenco Sonego je na spektakularan način došao do polufinala turnira u Beču. Lorenco Sonego je na spektakularan način došao do polufinala turnira u Beču. Turnir u Beču je ponudio velika iznenađenja u četvrtfinalu. Prvo je Andrej Rubljov savladao… »
Novak: Obezbedio sam prvo mesto, to je uticalo na mene

Novak: Obezbedio sam prvo mesto, to je uticalo na mene

Nova 30.10.2020
Novak Đoković je porazom od Lorenca Sonega završio takmičenja na turniru u Beču u četvrtfinalu. Izgubio je sa 6:2, 6:1 odigravši jedan od najslabijih mečeva u karijeri. Posle 68 minuta igre, Novak je pružio ruku protivniku, koji u polufinalu igra… »

Vesti dana »