Povezane vesti

Iznela prljav veš: Meni lupao šamare, a on jurio ku*ve po splavovima! Pevačica šokirala na Instagramu!

Iznela prljav veš: Meni lupao šamare, a on jurio ku*ve po splavovima! Pevačica šokirala na Instagramu!

Mondo 31.10.2020
Nadežda Biljić iznela je sav prljav veš iz vanbračne zajednice sa Tomom Panićem. Pevačica se snimala za Instagram i otkrila da ju je maneken navodno tukao i varao dok je bila trudna. Nadežda Biljić iznela je sav prljav veš iz vanbračne zajednice… »
Šokantno priznanje Nadežde Biljić: Toma mi je na slavi udario dva šamara, jer me je neki gost gledao

Šokantno priznanje Nadežde Biljić: Toma mi je na slavi udario dva šamara, jer me je neki gost gledao

Telegraf 31.10.2020
Pevačici prekipelo sve, pa počela da iznosi "prljav veš" iz veze sa Tomom. Pevačica Nadežda Biljić i više je nego besna na svog nevenčanog supruga Tomu Panića, koji je trenutno u Zadruzi javno vara sa Paulom Hublin. Kako joj već danima nije… »
Toma panić na slavi lupio nadeždi dva šamara?! Biljićeva besna kao ris: Tužiće ga i uzeće mu sav novac, a dete više…

Toma panić na slavi lupio nadeždi dva šamara?! Biljićeva besna kao ris: Tužiće ga i uzeće mu sav novac, a dete više…

Kurir 31.10.2020
Nadežda Biljić iznela je sav prljav veš iz vanbračne zajednice sa Tomom Panićem. Pevačica se navodno snimala za Instagram i otkrila da ju je maneken navodno tukao i varao dok je bila trudna. Nadežda je skroz pukla jer danima gleda Tomu sa… »
Toma na slavi udarao nadeždu? Pevačica besna kao ris, preti da će mu uzeti dete i sav novac

Toma na slavi udarao nadeždu? Pevačica besna kao ris, preti da će mu uzeti dete i sav novac

Blic 31.10.2020
Nadežda Biljić besna je na svog izabranika Tomu Panića, koji ju je u rijalitiju "Zadruga 4" prevario sa Paulom Hublin, sa kojom je trenutno u vezi. Nadežda se, kako prenose mediji, navodno uključila u "lajv" na Instagramu i tom prilikom ispričala… »

Vesti dana »