Povezane vesti

Stravična ispovest tanje Savić: Rekao je deci "mama hoće da umrete od korone u Srbiji" - onda su me pesničili!

Stravična ispovest tanje Savić: Rekao je deci "mama hoće da umrete od korone u Srbiji" - onda su me pesničili!

Mondo 31.10.2020
"I dalje želi da mi uništi život" "I dalje želi da mi uništi život" Folk pevačica Tanja Savić već pola godine odvojena je od sinova Maksima i Đorđa, koje je njen suprug Dušan Jovančević odveo u Australiju bez njenog znanja. Tanja mesecima… »
"Muž je rekao deci da hoću da umru od korone! Sinovi su počeli da me pesniče..." Potresna ispovest Tanje Savić o svemu…

"Muž je rekao deci da hoću da umru od korone! Sinovi su počeli da me pesniče..." Potresna ispovest Tanje Savić o svemu…

Blic 31.10.2020
Pevačica Tanja Savić i dalje prolazi kroz agoniju zbog borbe za decu, koju je još u aprilu ove godine njen suprug Dušan Jovančević odveo u Australiju. Ona je sada istakla da joj on nije uništio život, ali da je to nameravao, pa je ispričala… »
"Zbog Dušana nisam pričala sa rođenom sestrom godinu dana, pričao je da roditelji žele moje pare"

"Zbog Dušana nisam pričala sa rođenom sestrom godinu dana, pričao je da roditelji žele moje pare"

Telegraf 31.10.2020
- Očigledno je da je ovo crno, a on će ti reći: "Ne, ne, ovo nije crno, ovo je belo". Bukvalno ćeš početi da sumnjaš u svoje stavove - ispričala je Tanja. Pevačica Tanja Savić (35) ispričala je potresne detalje iz braka sa Dušanom… »

Vesti dana »